"Luźne malowanie" - Wzgórze Winów 15.06.2014
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> opolskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
:] Goofy

Staż (od roku): 2008
Drużyna: Ghosts

PostWysłany: Czw Maj 22 2014 22:35    Temat postu: "Luźne malowanie" - Wzgórze Winów 15.06.2014 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z racji tego że bardzo dawno nie było oficjalnej gry na Winowie Postanowiliśmy wraz z drużyną Babilon zorganizować "luźne malowanie". Tak więc...

Czas i miejsce:
Niedziela 15.06.2014 Winów
Spotkanie do godz. 9:15 na Orlenie ul.Krapkowicka
lub 9:30 na parkingu od strony budynków
Gre rozpoczynamy o godz. 10:00

Wstęp całkowicie darmowy

Zasady bezpieczeństwa
1.Każdy uczestnik bierze udział w grze dobrowolnie i na własną odpowiedzialność, świadom ryzyka jakie niesie ze sobą rozgrywka paintballowa w otwartym terenie.
2. Parking jest strefą wolną od ognia, -sprawdzanie markerów przed grą tylko w miejscu gdzie usytuowane jest CHRONO
3. Przed grą obowiązakowe chrono markera max 300 fps.
4. zabronione jest zdejmowanie masek na polu gry.
5.Osoby fotografujące mają obowiązek posiadania masek i kamizelek odblaskowych.
6.BEZWZGLĘDNIE OBOWIĄZUJĄ BARREL BAGI I ZATYCZKI DO LUFY POZA TERENEM GRY!!!
Nie musze tłumaczyć że chodzi o bezpieczeństwo własne jak i współgrających.
Wpisanie się na listę chętnych i udział w rozgrywce oznacza akceptację powyższych zasad.

Jeżeli chodzi o HP, Co2, kulki oraz sprzęt do gry, wszystko będzie dostępne. Info co do cen w późniejszym terminie.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email

PostWysłany: Czw Maj 22 2014 22:40    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lista otwarta

1-3. Ghosts
4....
do góry
szydlo

Drużyna: BABILON

PostWysłany: Pią Maj 23 2014 9:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Będzie możliwość wypożyczenia zestawu do gry + 500 kul za 60 zł.

Po więcej info proszę pisać na PW lub dzwonić 602535551
do góry
pepe_x

Staż (od roku): 2 la

PostWysłany: Pią Maj 23 2014 14:34    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witaj ja na pewno +1
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Sob Maj 24 2014 18:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1-3. Ghosts
4. pepe_x
5. ...
do góry
szydlo

Drużyna: BABILON

PostWysłany: Pon Maj 26 2014 22:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1-3. Ghosts
4. pepe_x
5 -6. BABILON
7. ...
do góry

PostWysłany: Pią Maj 30 2014 17:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kulki Tomahawk zero - 140zł
HP - 5zł
do góry

PostWysłany: Nie Cze 01 2014 7:43    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1-3. Ghosts
4. pepe_x
5-6. BABILON
7-8. troche mięsa armatniego
9...
do góry
pepe_x

Staż (od roku): 2 la

PostWysłany: Nie Cze 01 2014 7:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1-3. Ghosts
4. pepe_x + 4
8-9. BABILON
10-11 troche mięsa armatniego
12....
do góry
celevra

Staż (od roku): 2014

PostWysłany: Nie Cze 01 2014 9:36    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1-3. Ghosts
4. pepe_x + 4
8-9. BABILON
12. Kris (jakby ktoś z KLB lub okolic był chętny to mam miejsca w aucie)
do góry
Kilobajt

Staż (od roku): 2012

PostWysłany: Pon Cze 09 2014 21:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Organizatorzy nie mogli by się dogadać aby imprezy się nie pokrywały w czasie:

http://paintball.info.pl/forum/viewtopic.php?t=40799&f=28

:roll:
do góry
Clark

Staż (od roku): 2011
Drużyna: Kansus Event Group/Biedroneczki

PostWysłany: Pon Cze 09 2014 21:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spokojnie każdy znajdzie coś dla siebie :) w tym samym czasie gra pewnie Brzeg .Najważniejsze że się coś dzieje w naszym opolskim
do góry

PostWysłany: Pon Cze 09 2014 21:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja wystawiłem info 22 maja Clark 8 czerwca i wszystko na ten temat. Kiedyś już była taka sytuacja że dwie drużyny organizowały w tym samym czasie imprezę. Jedna w Winowie druga w Górkach ale to dla opolskiego paintballa się dobrze nie skończyło. Pozdro dla Biedronek
do góry
BarteK*OST

Drużyna: BIEDRONECZKI

PostWysłany: Wto Cze 10 2014 12:39    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem po co ktoś Nas tutaj wywołuje i próbuje w coś wmieszać. Nigdzie nie pisze, ze imprezę organizują Biedronki, a nawet nie jesteśmy wpisani na listę, więc:
po pierwsze Clark jest prywatnym właścicielem pola Bunker Paintball,
po drugie nie wystawił posta z pustą listą żeby ściągnąć ludzi w tym samym akurat dniu, na liście są ludzie z tak odległych miejscowości jak Olesno, Zdzieszowice którzy widocznie sami się do Niego zgłosili by im zorganizował grę, a przy okazji nie chcą by była to gra zamknięta,
po trzecie nie porównuj GOOFY tej sytuacji do czasów gier na Winowie i w Górkach, gdzie gry organizowali liderzy dwóch drużyn z Opola mających na celu pokazanie wyższosci jednego na drugim.
To My staramy się by Opolskie było jak najbardziej zjednoczone, My organozowaliśmy piersze turnieje leśne na tak dużą skalę na opolszczynie i nie tylko, My zorganizowaliśmy pierwszy turniej speedowy z prawdziwego zdarzenia gdzie zjechały się drużyny od Wrocławia aż po Rzeszów, to do Nas zjeżdzają się drużyny na sparingi z całej Polski i Opolskie jest w końcu dobrze znane na mapie paintballowej, również dzięki temu iż wywalczamy najwyższe stopnie podium w Polskiej Lidze Paintballowej.
Pewnie gdybyśmy sami nie trenowali na polu Millennium w Staniszczach Wlk. w tej dacie do ostatniego przed wakacjami PLP Toruń to byśmy wpadli, bo Winów był dla Nas zawsze wyjątkowym miejscem.
...a więc na przyłość lepiej nie co snuć Bóg wie czego i miarę możliwości stosować się do zasady...milczenie złotem...

POZDR
do góry
Extreme.Fun

Staż (od roku): 2004

PostWysłany: Wto Cze 10 2014 14:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Clark Brzeg nie gra 15 czerwca :mrgreen: . My pykamy 14 bo mamy większą gierkę w klimacie "firmowym" na ok 50 ludzi zatem innym razem pewnie na winów uderzymy
do góry
Clark

PostWysłany: Wto Cze 10 2014 20:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co tam będę tłumaczył zobaczcie sami https://www.youtube.com/watch?v=hPwBzBvlp_E
do góry

PostWysłany: Sro Cze 11 2014 22:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

BarteK*OST napisał:
My organozowaliśmy piersze turnieje leśne na tak dużą skalę na opolszczynie i nie tylko, My zorganizowaliśmy pierwszy turniej speedowy z prawdziwego zdarzenia gdzie zjechały się drużyny od Wrocławia aż po Rzeszów, to do Nas zjeżdzają się drużyny na sparingi z całej Polski i Opolskie jest w końcu dobrze znane na mapie paintballowej, również dzięki temu iż wywalczamy najwyższe stopnie podium w Polskiej Lidze Paintballowej.

Fajnie tylko mnie nie interesuje Wrocław, Rzeszów czy jakiekolwiek inne miasto w Polsce. Bardziej mnie interesują gracze z Opolskiego ale zostawmy ten temat. Przepraszam za wyciągnięcie błędnych wniosków ale postaw się na naszym miejscu... Musisz przyznać że to nie jest w porządku. Jeszcze raz przepraszam Biedronki.

Clark co twój link ma do rzeczy ? Powinniśmy się dogadywać a nie sobie wzajemni wchodzić w parade. Chyba chodzi o promowanie tego sportu (chyba że jak zwykle chodzi o kase?)
do góry
Clark

PostWysłany: Czw Cze 12 2014 19:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Goofy człowieku czy ty wiesz co piszesz ?? Link podałem Ci dla przykładu jak bez żadnych wojen,spin i innych pierdół można organizować imprezy na opolszczyżnie.A Ty czym się wykazałeś promując paintball na opolszczyznie ???Jak pomogłeś rozwinąć go w Opolu ??? Więcej działa Babilon z Szydłem na czele. Organizuję malowanie 30 km od Winowa i sam zaczynasz i piszesz że malowanie w tym samym terminie.To Ci wytłumaczę że nawet przez myśl nie przeszło mi żeby robić komuś konkurencję.U mnie trenują chłopaki z Bunker Elite,wpada mega odjazdowa ekipa z Olesna i jest wielu graczy co chcą dołaczyć grać,mieć wszystko na miejscu z szerokim asortymentem kulek włącznie.A jeśli chciałbyś nauczyć się promocji paintballa to zapraszam do Ozimka w niedzielę 22 czerwca o godz 18.30.Będziemy promować paintball przed kilkutysięczną widownią na scenie przed występami Golec u Orkiestry
Prześledz naszą działalność
Biedroneczki https://www.facebook.com/Biedroneczki.Paintball.Team?ref=ts&fref=ts
Bunker Paintball https://www.facebook.com/bunkerpaintball.eu?fref=ts
I zapraszam do nas,pogadamy,sprzedam Ci parę pomysłów jak rozruszać Opole i pokażę jak wygląda współpraca. I nie piszemy o nikim w formie mięsa armatniego.
Z mojej strony zamykam temat i zapraszam do dalszych zapisów do gry na Winowie
Pozdrawiam
Lista

1-3. Ghosts
4. pepe_x + 4
8-9. BABILON
12. Kris (jakby ktoś z KLB lub okolic był chętny to mam miejsca w aucie)
do góry

PostWysłany: Czw Cze 12 2014 22:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To w temacie imprezy w tym samym terminie.
Kilobajt napisał:
Organizatorzy nie mogli by się dogadać aby imprezy się nie pokrywały w czasie:

http://paintball.info.pl/forum/viewtopic.php?t=40799&f=28

:roll:

Co do promocji PB na opolszczyznie robiłem to kiedy ty jeszcze nie miałeś pola a Babilon jeszcze nie istniał. Niestety miałem dłuższą przerwe... Nie chodzi mi o konkurencje tylko o to żeby jednoczyć graczy. Wiadomo im więcej ludzi w jednym miejscu tym lepiej. Teraz niektórzy mogą mieć dylemat na którą impreze jechać. Faktycznie mogłem troche przesadzić ale to tylko dlatego że pamiętam stare spiny. Zrobiłem też błąd że pisałem to na forum a nie na PW. Jak będe mieć następną okazje to wpadne do Krasiejowa i obgadamy to na luzie przy piwie ;) Pozdro

PS. Mięso armatnie to są moi początkujący znajomi więc za to się nie obrażą :)
do góry

PostWysłany: Pią Cze 13 2014 21:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aktualizacja ceny kulek.

Kulki Tomahawk zero 120zł - karton (30zł - 500 kulek)
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> opolskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: