REGULAMIN FORUM PSI

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> główne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
matys
Site Admin


Skąd: Karczew
Staż (od roku): 1996
Drużyna: PSI

PostWysłany: Sro Paź 23 2013 13:44    Temat postu: REGULAMIN FORUM PSI Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

REGULAMIN FORUM PAINTBALLOWEGO SERWISU INFORMACYJNEGO

I. Wstęp.

Poniższy regulamin jest oparty na zasadach netykiety i dobrego wychowania - powinieneś instynktownie wyczuwać, co jest dozwolone, a co nie. Ponad tymi suchymi regułami stoi zdrowy rozsądek, dlatego też nieznajomość regulaminu bądź słowa: „nie widziałem punktu, który tego zabrania” - nie stanowią żadnego wytłumaczenia.

II. Postanowienia Ogólne.

1. Każdy Użytkownik ma prawo do swobodnego wyrażania swoich poglądów.
2. Użytkownik wraz z rejestracją automatycznie jest zobowiązany do przestrzegania regulaminu i zasad panujących na forum.
3. Zabronione jest posiadanie więcej niż jednego konta przez Użytkownika.
4. Zabronione jest obrażanie innych Użytkowników, używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne i odwoływanie się do podziałów rasowych, religijnych etc.Wszelkie przejawy agresji słownej z powodu nie tolerancji poglądów, religii, kultury, będą karane banem.
5. Zabronione jest zamieszczanie na forum treści niezgodnych z polskim prawem oraz podawanie do nich odnośników.
6. Zabronione jest propagowanie treści niedozwolonych dla osób poniżej 15 roku życia, ze szczególnym uwzględnieniem treści brutalnych i/lub pornograficznych w każdej postaci oraz podawanie linków prowadzących do takich treści.
7. Administrator i Moderator ma prawo zmienić login Użytkownika (jeśli niesie ze sobą treści obraźliwe i sprzeczne z prawem),usunąć jego avatar, zdjęcie osobiste i/lub podpis, jeśli są one niezgodne z regulaminem.
Wymagania co do avatara:
- tylko zdjęcie twarzy (SWOJEJ! - bez maski, bez kominiarki, itp.),
- tylko format jpg, gif, png,
- tylko rozmiar maksymalnie 100x100 pikseli,
- max wielkość 5kB,
- jakiekolwiek animacje zabronione,
- zdjęcia "w miarę" aktualne.
Jeśli ktoś nie akceptuje powyższych wymagań,to proszę avatara w ogóle nie dodawać.
Niezastosowanie się i wklejenie czegokolwiek innego spowoduje usunięcie avatara i zablokowanie możliwości wstawienia nowego.
8. Zabronione jest wysyłanie wiadomości z namolną prośbą o wypowiedzenie się w jakimkolwiek temacie.
9. Zabronione jest dodawanie do Galerii zdjęć naruszających prawa autorskie, prawa i uczucia osób trzecich, zawierających treści uważane za obsceniczne lub wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej etc. Administratorzy zastrzegają sobie prawo usunięcia zdjęć w przypadku ich niezgodności z regulaminem, polskim prawem lub w innych, wyjątkowych sytuacjach.
11. Zabrania się stosowania nachalnej reklamy i nagabywania Użytkowników.
10. W każdej sytuacji nie uwzględnionej w regulaminie decydujący głos należy do Administratora.

III. Zakładanie tematu, pisanie postów.

1. Nowy temat można założyć dopiero po upewnieniu się, że nikt wcześniej nie stworzył podobnego.
2. Zabronione jest umieszczanie tematu w niewłaściwym dziale.
3. Zabronione jest zakładanie tematów z pytaniami, na które odpowiedzi zostały już udzielone.Dostępność wyczerpujących treści na temat interesujących nas zagadnień należy sprawdzić za pomocą dostępnej na forum wyszukiwarki (zintegrowanej z Google),w Wiki lub cierpliwie wertując forum PSI nawet kilka lat wstecz.
4. Zabronione jest pisanie postów niewiele wnoszących do tematu, składających się z jednego lub kilku słów, samych emotikon etc.
5. Zabronione jest pisanie postów niezwiązanych z tematem (tworzenie off-topiców).
6. Zabronione jest pisane postów w całości wielkimi literami,kolorem,zmienioną czcionką.Tego typu opcje można stosować jedynie w celu wyróżnienia części swojej wypowiedzi.
7. Zabronione jest dublowanie postów (pisanie nowego posta bezpośrednio pod swoją ostatnią wypowiedzią). Jeśli chcesz coś dodać - użyj opcji „edytuj”.
8. Forum nie jest miejscem dla prywatnych dyskusji jak też i nie służy do załatwiania prywatnych porachunków - zabrania się umieszczania tematów i postów mających na celu poniżenie innego użytkownika.Do kontaktu z konkretnym użytkownikiem służą prywatne wiadomości.
9. Nakazuje się stosować zasady gramatyki,ortografii i interpunkcji obowiązujące w języku polskim.Do korekty tekstu służą edytory tekstu jak i opcje dostępne w wyszukiwarkach.Należy sprawdzić tekst pod względem poprawności językowej przed umieszczeniem go na forum.

IV. Administracja i Moderacja.

1. Do przestrzegania regulaminu zobowiązani są zarówno zwykli Użytkownicy jak i Moderatorzy oraz Administrator forum.
2. Administrator mianuje Społecznych Moderatorów Forum spośród osób, które od długiego czasu są zaangażowane w życie forum.
3. Społecznym Moderatorem Forum może zostać osoba, która aktywnie udziela się na forum i w swoich komentarzach nie łamała Regulaminu.
4. Moderator pozostaje obiektywny i bezstronny.Wszelkie przejawy nadużyć,wykorzystywania forum przez Moderatora niezgodnie z pełnioną przezeń funkcją,niezgodnie z przeznaczeniem forum,dla załatwienia swoich własnych spraw czy interesów skutkuje pozbawieniem Moderatora jego funkcji przez Administratora forum.
5. Tylko Administrator forum ma prawo zmieniać i aktualizować Regulamin panujący na Forum Paintballowego Serwisu Informacyjnego informując przy tym wszystkich użytkowników.Ogłoszenia Administracji Forum, informacje o nowych Moderatorach, o zmianach w Regulaminie, o rozwiązaniach technicznych czy o wszelkich nowościach, które zaszły w portalu www.paintball.info.pl publikowane są na forum.
6. Wszelkie sprawy sporne,związane z nadużyciami czy nieprawidłowościami w funkcjonowaniu forum należy zgłaszać Administratorowi poprzez forumowy kanał Prywatnej Wiadomości (PW).

V. Postanowienie końcowe.

1. Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania.Wszelkie późniejsze zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania.
2. Wszelkie sprawy nie uregulowane niniejszym Regulaminem regulowane są z mocy prawa przez Konstytucję RP oraz Kodeksy Prawa właściwe dla sprawy (KK,KPK,KKW,KC,KPC,KW,KPwOW).
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> główne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group