spyder electra problem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Golin

Staż (od roku): 2012

PostWysłany: Pon Maj 28 2012 16:56    Temat postu: spyder electra problem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

mam problemik z markerem, po ostatnim graniu pogralem chwile na trybie ramp po wystrzeleniu "kilku" kulek bolt zaciol sie tzn zaczol wracac tam i zpowrotem bardzo szybko, zatrzymalem go dopiero "reka" i mam teraz taki problem ze w kazdym trybie nawet w semi, bolt po strzale z dziwnym dzwiekiem zostaje w pozycji "powystrzalowej" tj nie wraca do tylu i nie mozna strzelic bez uprzedniego recznego nacigniecia bolta :> wiem troche zagmatwalem moze ktos bd wiedzial co doradzic

zeby bylo prosciej wrzucam http://www.youtube.com/watch?v=ywLHm-GxEp8&feature=youtu.be
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Tonnrud

Staż (od roku): :-)

PostWysłany: Pon Maj 28 2012 17:30    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a powietrze w butli jest ? :)

ps

a bateria wymieniona jest ? :)
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Golin

PostWysłany: Pon Maj 28 2012 17:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

butla prawie pelna bateria "nie miga" wiec powinno byc ok sprawdze jeszcze inna

eDIT bateria i butla to nie to
do góry
Golin

PostWysłany: Wto Maj 29 2012 9:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jakies pomysly?
do góry
Tonnrud

PostWysłany: Wto Maj 29 2012 9:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

maly bialy grzybek w ktory uderza mlotek a ktory wyciaga sie ta dziura pod lufa :)
do góry
Golin

PostWysłany: Czw Maj 31 2012 22:30    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wyciaglem go:P wymienilem na nowy mimo ze nei widzialem zadnych uszkodzen mechanicznych, a i tak jest bez zmian po skreceniu
do góry
Tonnrud

PostWysłany: Czw Maj 31 2012 22:43    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to zostaje zaczep mlotka albo sam mlotek do wymiany :)
do góry
Golin

PostWysłany: Czw Maj 31 2012 22:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a moze ten taki czerwony oring przepuszcza na tym czarnym "walcu" pod boltem ;P? co ta sprezyna dluga jest :P
do góry
Tonnrud

PostWysłany: Czw Maj 31 2012 22:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze - ale nie powinno miec to wplywu na prace
do góry
Golin

PostWysłany: Czw Maj 31 2012 22:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ciekawe skad ja taki mlotek teraz wytrzasne o ile to on, slyszalem ze mzoe to byc tez plytka, prawda to? plytke akurat jakas tam tadao mam w zanadrzu ale nie mam juz siyl jej wymieniac dzis:P
do góry
Tonnrud

PostWysłany: Czw Maj 31 2012 22:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sprawdz czy na sycho dziala najpierw :)
do góry
Golin

PostWysłany: Czw Maj 31 2012 23:00    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tzn;>? bez wiatru?
do góry
Tonnrud

PostWysłany: Czw Maj 31 2012 23:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak
do góry
Golin

PostWysłany: Czw Maj 31 2012 23:28    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

probowalem tak sprawdzic czy jak podkrece na "max" velocity czy cos to da hmm niestety tylko dzwiek sie troche zmienil;p jutro sprawdze plytke
do góry
matrix

Staż (od roku): 2006
Drużyna: Diablo

PostWysłany: Czw Maj 31 2012 23:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to typowa klamka spaydera, napisz do mnie na gg 5112326 postaram ci się pomóc.
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: