JT STEALTH TACTICAL

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> JT
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zychu93

PostWysłany: Pon Gru 27 2010 17:19    Temat postu: JT STEALTH TACTICAL Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
planuje kupić JT STEALTH TACTICAL i chciałbym się co nie co dowiedzieć o markerze.
Czy działa w systemie CO2 i HP?
Jak często się psuje?
Czy można dołączać do niego np. lunetę, kolimator?
Jak się sprawdza podczas gry?
Ogólnie chciałbym poznać wasze zdanie na temat tego markera.
Jeśli to możliwe prosiłbym o porównanie JT (o którym mowa w temacie) do TIPPMANA BRAVO ONE.

Z góry dzięki za odpowiedzi.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
mateo997

PostWysłany: Sob Sty 01 2011 21:19    Temat postu: ciężko coś o nim konkretnie powiedzieć Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie, jestem posiadaczem takiego markera, :wink:
obsługuje HP(ale musisz założyć mambe bo manometr blokuje sie o chwyt) i CO2 ale odnośnie osiągów ciężko mi wiele powiedzieć na jego temat, ponieważ mam z nim mały problem ale wszystko się może rozjaśni jak opiszę wszystko. :)
Dodam że jestem jeszcze zielonym, niedzielnym graczem więc nie spodziewajcie się ode mnie zbyt wiele. :D
Więc, gdy marker przyjechał wraz z kurierem, wybrałem się szybko na strzelankę, ustawiłem go na 290fps i początkowo spisywał się całkiem nieźle, powiem nawet że nie był wcale groszy od tippmenna 98(na stockowych częściach), ale moja radość nie trwała długo, bo po 100 kulkach sie spier***** :? , a konkretniej ściął oringi z bolt'a nie mając nic pod ręką wróciłem do domu i zauważyłem że oring na bulte jest bardzo podobny do tego co na bolcie (tyle że na bolcie był jakiś taki jakby sylikonowy lub coś w tym stylu i trochę węższy) no ale założyłem w miejsce starych te "butlowe" i marker zaczął z powrotem działać :D. Tyle że jego osiągi masakrycznie spadły :? , a konkretniej czasem jest tak że "wyrzuci kulkę pod kątem" tzn celuje np w kolesia a on wywala kule w kosmos -.-, albo całkiem gdzieś indziej i ogólnie skupienie trochę spadło.
A teraz mam pytanie do speca :D, może być to wina tych moich "operacji" z oringami, czy on może tak po prostu ma i nic się z tym nie da zrobić(dodam że na tych oringach bolt chodzi dość ciężko i stawia spory opór) i ewentualnie gdzie mogę kupić do niego oringi i jaki wymiar lub jak moge w zmierzyć te wymagane wymiary bez oringu(lub posiadając pęknięty) :D

Może lepiej wypisze jego plusy i minusy, ale weźcie pod uwagę to że jestem noobkiem :D
+cena
+w miarę celny(przynajmniej był na początku :D)

-głośny
-powolny(spust ma strasznie długą drogę w porównaniu do tipka, chyba z 8 razy dłuższą)
-ciężko o jakiekolwiek części
-gdy masz go w ręku wszyscy zakładają z góry że jesteś noobkiem :P

Ale po za tym da się z nim grać, nie jest aż taki koszmarny i te kulki raczej rzadko "wywala w kosmos" albo gdzieś na bok :D

Z góry dzięki i pozdrawiam Mateo :D

#edit
Jeśli miałbym teraz wybierać między JT a Tipkiem, wziął bym Tipka :D
Są na nim niby jakieś szyni 11mm ale nie wiem czy coś na to zamontujesz, jakaś dziwna na szyna, jak chcesz moge wstawić foto
do góry
zychu93

PostWysłany: Wto Sty 04 2011 16:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za odpowiedź.
Ja też nie gram za często ale to nie moja wina, po prostu rzadko organizują grę w painta. Mój pierwszy marker jaki kupiłem to DY-3. Mam go do tej pory. Dobrze mi się nim gra, ale pewnego razu coś mi się popsuło. Podczas strzelania usłyszałem syczenie. Wiem, że to gaz gdzieś ucieka. Te syczenie słychać przy spuście i z tego otworu spustowego leci tak jakby biały proszek. Dawałem do naprawy i koleś też nic nie zdziałał. W sumie to o gaz się nie martwię bo koleś ma bardzo tani. Ale wolał bym mieć sprawny sprzęt i po prostu mnie to denerwuje. Nie wiem co mam z tym zrobić.
Co do twojej sprawy to niestety Ci nie pomogę, gdyż sam nie wiele się na tym znam.
pozdrawiam
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> JT Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: