JT TAC 5 Pęknięta powertube

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> JT
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaien

Staż (od roku): 2010
Drużyna: FireDevils

PostWysłany: Sro Paź 13 2010 14:35    Temat postu: JT TAC 5 Pęknięta powertube Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam problem ze znalezieniem POWERTUBE do markera JT TAC 5. Ma może ktoś na zbyciu ? Ew. jakieś rady, czy da radę to wytoczyć. etc.

P.S nie dałem tego do tematu JT TAC ponieważ, ten wątek nie działa
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
zixi

Staż (od roku): 2004

PostWysłany: Sro Paź 13 2010 14:39    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak to wątek nie działa? mi działa, nawet tam jest opisane jak dorabiano te tuby całe z aluminium, napraw se kompa
do góry
Pipot

Staż (od roku): 2009

PostWysłany: Sro Paź 13 2010 15:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Popytaj w sklepach paintballowych, w którymś pewnie beda miec ;)
Tak na marginesie, wie ktos jak sie profesjonalnie nazywa oring w powertubie do Taca? Albo ma wymiary ;)
do góry
23cielu

Staż (od roku): 2010

PostWysłany: Nie Lis 14 2010 20:31    Temat postu: oring Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co do tego oringu to ostatnio zmieniałem oring w powertubie, zamieniłem go na ogólnie dostępne, które zakupisz w każdym sklepie z hydrauliką lub sprzedające podkładki lub oringi wszelakiego przeznaczenia. Przykro mi ale wymiarów nie znam,ale według rysunku posiadanego jest to o-ring-Valve. pozdro.
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> JT Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: