Spyder VS2, pomocy...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
woker01

PostWysłany: Sro Kwi 02 2008 17:00    Temat postu: Spyder VS2, pomocy... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam spyder-a VS2... Nie dawno go kupiłem, a prawda jest taka że nie jestem zbyt dobry w temacie Paintball... pierwsza gra była okej, po niej rozkręciłem go i przeczyściłem, złożyłem i nic... pod łączyłem co2 i bolt trzeba za każdym razem odciągać... po każdym razie... myślałem że to wina gazy więc podłączyłem hp i nic, to samo. mam instrukcję do niego ale nie będę przerabiał jej kilka dni (bo jest po angielsku)..
szukałem podobnego tematy na różnych forach lecz nie znalazłem...
czekam na wasze rady...
był bym wdzięczny za szybką odp. . .
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
woker01

PostWysłany: Sro Kwi 02 2008 17:49    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ni by nie za mądry, ale już zrobiłem :) ... także uporałem się z problemym, ale być może ktoś ma do vs2 instrukcję po polsku...
do góry
woker01

PostWysłany: Sro Kwi 02 2008 17:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeszcze mam takie małe pytanie..... Jaki gwint, jakiej marki lufy do spydera vs2...... ?????
do góry
...

Drużyna: Armia Południe

PostWysłany: Sro Kwi 02 2008 19:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gwint ma standardowy spyderowski
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
woker01

PostWysłany: Czw Kwi 03 2008 20:11    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a więc lufy tylko od spydera można dokupić ?
do góry
shemihazai

Staż (od roku): 2007

PostWysłany: Czw Kwi 03 2008 20:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
a więc lufy tylko od spydera można dokupić ?

Tak. Mam własnie na zbyciu lufe od mr 1. Oryginalna, stock. :D
A tak powaznie to juz ci kolega napisał. Standardowy gwint spyderowski, czyli pasują tam wszystkie lufy, wszystkich producentów z tym własnie gwintem, czyli przeznaczone do SPYDERA.

Resztę informacji znajdziesz w dziale, o wiele mówiącej nazwie, LUFY
PS. Spyder VS2 zdaje mi się działa tylko na HP. Moze lepiej przeczytaj te instrukcje.
do góry
woker01

PostWysłany: Nie Kwi 06 2008 13:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój spyder działa zarówno na hp jak i na co2, bo tam nie ma co zalać ciekłym co2, bo nie ma elektronicznej podawarki powietrza... ale dzięki za ostrzeżenie :P :)
do góry
DaN

Staż (od roku): 2006
Drużyna: Scorpions Team

PostWysłany: Nie Kwi 06 2008 18:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
bo nie ma elektronicznej podawarki powietrza

selenoidu znaczy sie ;]
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
woker01

PostWysłany: Nie Kwi 06 2008 19:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aj tam :P dopiero się wdrażam :p
do góry
polostap

PostWysłany: Pią Cze 06 2008 5:00    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W takim razie napisalbys jak sobie z tym poradziles, bo akurat posiadam Spydera Imagine E i mam podobny problem, ze musze go naciagac po kazdym strzale.

Pozdrawiam.
do góry
woker01

PostWysłany: Sob Cze 07 2008 8:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po prostu pierwszy raz rozkładając przykręciłem za bardzo śróbkę która zmniejszyła dawkę powietrza bezpośrednio z butli do markera, taka maleńka śróbka tuż za gwintem do butli...
może masz podobny problem, po sprawdzaj przewody doprowadzające powietrze, mogło nawet coś się zapchać...
Powodzenia
do góry
snajp

Drużyna: Osy Paintball Team

PostWysłany: Czw Sie 07 2008 12:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Odświeżę temat, bo interesuje mnie ten marker. czytałem trochę na forum, ale zdania są podzielone. Jedni piszą że VS2 są bardzo awaryjne, inni znowu ze to solidny sprzęt. Czy mógłby ktoś napisać jakieś konkrety (grał ktoś tym markerem lub jego znajomy ma taki). Bo opinie typu ze słyszałem że dobry lub zły są trochę mało wiarygodne. I jeszcze takie pytanko, jak jest z serwisem w Polsce
z góry dziękuje za odpowiedź
http://www.allegro.pl/item413313075_super_marker_do_paintball_spyder_vs2_okazja.html
do góry
Pimple

Drużyna: RangeR

PostWysłany: Czw Sie 07 2008 13:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co prawda miałem VS3, ale w końcu spyder to spyder. Na Twoim miejscu wybrałbym coś innego ;). Albo coś w tym przedziale cenowym lub (zalecane) zaoszczędził i kupił coś z wyższej półki :).
Pozdro
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Hetman

Staż (od roku): 2004

PostWysłany: Czw Sie 07 2008 17:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W tej cenie są lepsze...
do góry
snajp

Drużyna: Osy Paintball Team

PostWysłany: Czw Sie 07 2008 20:28    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hetman napisał:
W tej cenie są lepsze...

jakie? mój znajomy miał iona to ciągle mu się psuł, natomiast inny mój kumpel ma Spydera Pilota i nie narzeka. Sam już nie wiem. Chyba mam za duży mętlik. A może po prostu dołożyć i kupić Matrixa Rail
do góry
Hetman

Staż (od roku): 2004

PostWysłany: Czw Sie 07 2008 22:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

snajp napisał:
Hetman napisał:
W tej cenie są lepsze...

jakie? mój znajomy miał iona to ciągle mu się psuł, natomiast inny mój kumpel ma Spydera Pilota i nie narzeka. Sam już nie wiem. Chyba mam za duży mętlik. A może po prostu dołożyć i kupić Matrixa Rail

Dokłądnie ion xe (ale xe, nie bierz zwykłych) albo rail. Jak chcesz taniej to choćby vibe / sp1. Mało Ci?
Chyba miałeś pechowego znajomego.
do góry
woker01

PostWysłany: Pią Sie 08 2008 0:59    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powiem tak. Wiem bo mam Vs2, dobry i nie zawodny jak na razie. Nie ma na co narzekać. Jedni twierdzą tak drudzy tak. Czasem się trafi na taki marker który od razu się psuję. Pojechałem z kolesiami na grę, gdy zobaczyli vs2 od razu zaczeły się komentarze że trzeba było kupić coś lepszego, że jest słaby, ma rozrzut itd. lecz po całej grze zmienili zadanie bo trochę :p ich kosiłem..
a więc każdemu życzę powodzenia przy zakupie nowego sprzętu :)
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: