Jak smarować Spydera MR2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adik1125

Staż (od roku): 2007

PostWysłany: Wto Lut 26 2008 22:34    Temat postu: Jak smarować Spydera MR2 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przeszukałem forum i nie znalazłem odpowiedzi na to pytanie, ma ktoś doświadczenie z tym markerem gdzie i jak najlepiej smarować ?
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Philippe

Drużyna: Hunters Crew

PostWysłany: Sro Lut 27 2008 0:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no dobra- za grosz poczucia humoru na tym forum ;D wazne dla poczatkujacego usera zeby smarowal- bolta (to takie dlugie z tworzywa sztucznego co sie rusza ;D) oraz hamera (to takie metalowe z uszczelka pod tym dlugim) pamietaj o nasmarowaniu oringa (uszczelki)- kropelka na uszczeleczke i masowac. generalnie wszystko w markerze co ma oring co jakis czas powinno dostac kropelke smaru badz oliwki oraz wszystko co sie rusza i do czegos przylega w czasie tego ruszania. to tak pobierznie z zartem
do góry
adik1125

PostWysłany: Sro Lut 27 2008 12:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A może mi ktoś mniej więcej opisać jak rozebrać MR2 ? Gdzie co odkręcić, co wyjąć ?
do góry
Hicks [Krejsers]

Staż (od roku): 2006
Drużyna: Krejsers

PostWysłany: Sro Lut 27 2008 13:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Smarowie delrinowego bolta w MR2 lub 3 jest oficjalnie zabronione przez producenta.
Philippe, chyba cos Ci sie pomyliło z egonami :)

Zaleca się aby przed każdą grą dać kroplę oliwki na różową uszczelkę stikera/hammera oraz 3...4 krople oliwki do asy.
Koniec smarowania przed grą.
Co to jest i jak się dostać do bolta, hammera i sprężyny jest napisane w manualu.
Jak nie masz to jest na stronie spyder.tv.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
talent

Drużyna: CPP

PostWysłany: Sro Lut 27 2008 16:43    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

adik1125 napisał:
A może mi ktoś mniej więcej opisać jak rozebrać MR2 ? Gdzie co odkręcić, co wyjąć ?

http://www.spyder.tv/forums/index.php
pucuj do dzialu z mr2 i ssaj manuala
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Philippe

Drużyna: Hunters Crew

PostWysłany: Sro Lut 27 2008 21:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no nie wiem ja tego nie mam ale smaruje bolta w ego starym angelu- wiec smarowanie derlinu jest dla mnie norma i nie widze w tym nic zlego- watpie zeby bylo zabronione (bo cos sie stanie) tylko pewnie nie trzeba bo nie ma takiej koniecznosci. a tak btw to wlasnie sie dowiedzialem ze ten spyder ma derlinowy bolt. hmmm czym to mnie jeszcze spyder zaskoczy. a panowie modzi to chyba zdeczka przesadzaja z kasowaniem tych postow. post byl glupio napisany i tylko troche sie ponabijalismy a wy juz cenzure wprowadzacie. troche luzu
do góry
Hicks [Krejsers]

Staż (od roku): 2006
Drużyna: Krejsers

PostWysłany: Czw Lut 28 2008 10:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a co się stało ? gdzie coś zmoderowano ? przecież odpowiadamy na pytanie człowieka i sobie dyskutujemy.
Smarowanie delrinu to nie jest dobry pomysł - tworzy się fajna papka ścierna jeśli wejdzie syf.
Co innego jeśli na bolcie są uszczelki tak jak np. w egonach. Wtedy kropelka olejku mus.
Ale w mr2 i 3 nie ma uszczelek na bolcie więc się go nie smaruje. Inaczej bolt może łapać opór i trzeba marker przeładowywać co kilka strzałów.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: