JT Tactical 5 Recon

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> JT
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kuba JT

Staż (od roku): 2007

PostWysłany: Sob Lut 23 2008 22:32    Temat postu: JT Tactical 5 Recon Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiem ze jest juz bardzo obszerny temat o tym markerze ale nowe posty juz nie chcą wskakiwac(przynajmniej u mnie). Jestem posiadaczem owego markera i ostatnio gralem na hp kilkanascie strzalów bylo super nic sie nie dzialo gaz nie uciekal az marker zamienil sie w automat i non stop uderzal i nieszlo tego zatrzymac, wkrecilem bardziej srube od fps i dosc glosno uciekal gaz, sprawdzilem oringi i nic nie zauwazylem zeby ktorys byl zly co to moze byc bo wiem ze ludzie na hp grają tym markerem
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Menel

Staż (od roku): 2011

PostWysłany: Nie Lut 24 2008 1:20    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hammer do wymiany. taka metalowa duża cześć co łączy się ze spustem. zapadka łącząca spust i hammer też. po prostu się starły.
miałem 10 na komercji to 9 po 3 miesiącach wszystkie z tym samym problemem.
serwis tych podzespołów niestety niezbyt ciekawy :/
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Kuba JT

PostWysłany: Nie Lut 24 2008 11:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ok fajnie a gdzie moge dostac tego hammera?
do góry
Menel

PostWysłany: Nie Lut 24 2008 16:55    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

spytaj w sklepach albo najlepiej tam gdzie kupiłeś. z tego co wiem to hamery nie można tak po prostu kupić, chyba że coś się zmieniło.
było tak, że nie mieli ich w sklepach tylko odsyłali do producenta a ten odsyłał dobry :/ szkoda gadać
do góry
Kuba JT

PostWysłany: Nie Lut 24 2008 18:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oooo masakra no to trzeba bedzie pogadac z kolesiem ze sklla zobaczymy co z tego wyjdzie ale mam pomysl tylko nie wiem czy tak da rade bo skoro to sie przetarlo z hammerze to moze by to podszylifowac troszke glebiej, na dlugo pewnie nie da rady ale cos zawsze co ty na to?
do góry
Menel

PostWysłany: Nie Lut 24 2008 23:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

robiłem u tokarza i znacznie krócej działało niż początkowo. zawsze można głębiej ale w pewnym momencie źle będą stykać elementy.
jak sie przyjrzysz to zobaczysz ze ta cześć co styka się z hammerem też jest na końcu zaokrąglona zamiast szpiczasta. ona też się zużywa :/
efekt taki, że zamiast blokować hammera pozwala mu się wyślizgnąć i wali bez opamiętania.
do góry
Kuba JT

PostWysłany: Pon Lut 25 2008 11:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

faktycznie jest tam zaokrąglenie no cóz pozostaje mi tylko kombinowac w sklepie gdzie kupilem spluwe
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> JT Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: