Problem z MR1

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kalach7

Staż (od roku): 2007
Drużyna: North Group 3P

PostWysłany: Sob Lut 23 2008 20:46    Temat postu: Problem z MR1 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam taki problem w kumpla MR1, za każdym razem rozwala mi oring na butli :/ Każde wykręcenie to wymiana oringu, co z tym zrobić, czy powodem może być dziurka w asie ??? Nie wiem, czy każdy ma taką dziurkę (gdzieś z 0,5 mm dziurka, która chyba ma służyć do tego, żeby wyrzuciło resztke gazu przy wykręcaniu)
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
sanon[eU]

Drużyna: Moderator

PostWysłany: Sob Lut 23 2008 21:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zainwestuj w zawor ON/OFF problem zniknie.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
kalach7

Drużyna: North Group 3P

PostWysłany: Sob Lut 23 2008 21:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale czy można jakoś inaczej ?? Bez inwestowania :)
do góry
Grela

Staż (od roku): 2004

PostWysłany: Sob Lut 23 2008 21:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie kombinuj - nie ma innego sposobu.
Kup porządny ASA on/off z systemem bleed i będziesz mógł lekko odkręcić bez sily.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
...

Drużyna: Armia Południe

PostWysłany: Sob Lut 23 2008 21:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiesz jeśli marker jest na gwarancji to idź do sklepu i oni ci to zrobą jeśli nie to kup pożądną ase on/off, ja mam też mr1 i nic takiego nigdy się nie działo a ta dziurka to ma być w asie żeby podczas odkręcania butli gaz nie zmroził oringa
do góry
Pawłon [Falkon]

PostWysłany: Sob Lut 23 2008 23:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1. Silikonowy oring
2. Zawor on/off
3. Asa on/off, zostanie ci do hp

Wykręcasz butle o jakieś 3 obroty i wystrzeliwywujesz resztką gazu- spróbuj.
do góry
Michoo

PostWysłany: Sob Lut 23 2008 23:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Strzelam, że masz oringi, które mocno wystają za kryzę na butli (takie ze sklepu hydraulicznego) - wtedy taki oring jest ścinany już przy wkręcaniu butli. U mnie wymiana oringa na cieńki (ze sklepu paintballowego) i dawanie kropli oliwki rozwiązało problem.
do góry
sanon[eU]

Drużyna: Moderator

PostWysłany: Nie Lut 24 2008 13:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kalach7 napisał:
Ale czy można jakoś inaczej ?? Bez inwestowania :)

A cz zaczynajac gre w paintball, ktos powiedzial ci ze to tani sport?!
To tak jak z kupnem samochodu, "nie stac cie na paliwo to nie kupuj samochodu".
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: