Moderacja

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> wielkopolskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mertheri

PostWysłany: Sob Lut 09 2008 10:04    Temat postu: Moderacja Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Specjalnie dla zapominalskich lub nieczytających forum ogólnego:

1. AVATARY
Dla niewtajemniczonych - AVATARY (inaczej emblematy) - małe obrazki wyświetlane obok postu, które można dodać w profilu użytkownika.

- tylko zdjęcie twarzy (SWOJEJ! - bez maski, bez kominiarki, itp.)
- tylko format jpg, gif, png
- tylko rozmiar 100x100 pixeli
- max wielkość 5kB
- jakiekolwiek animacje zabronione
- zdjęcia "w miarę" aktualne

Jeśli ktoś nie akceptuje powyższych zasad to proszę avatara nie dodawać.

Niezastosowanie się i wklejenie czegokolwiek innego spowoduje - usunięcie avatara lub zablokowanie konta lub usunięcie konta użytkownika!

2. Edytuję posty, które zawierają:
a) rażące błędy ortograficzne; jesteśmy Polakami piszmy po polsku;
b) wulgaryzmy;
c) obraźliwe uwagi pod adresem innych użytkowników;
d) powtórzenia.

3. Usuwam posty, które:
a) po zmodyfikowaniu na zasadach pkt 2 nie dadzą się odczytać;
b) spam lub przypadkowe powtórzenia;
c) zostały zawnioskowane do usunięcia przez ich autora i nie zafałszuje to przebiegu dyskusji.

4. Przyklejam tematy dotyczące imprez przyszłych. Gdy impreza już się odbędzie, temat odklejam.

Pozdrawiam

Ostatnio zmieniony przez Mertheri dnia Pią Mar 07 2008 15:00, w całości zmieniany 3 razy
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Ropuch1964

Drużyna: Duchy Wojny Paintballs Team

PostWysłany: Sob Lut 09 2008 23:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

i to mi sie podoba, chociaz ktoś w końcu na tym forum zrobi porządek z Avatarmi, widze ze w końcu moderator który ma DUZE JAJA i tak a'propos nie podlegam tutaj pod punkt 2 wypowiedzi kolegi ponieważ to raczej pochwała Pozdrawiam
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
jusew

Staż (od roku): 2007

PostWysłany: Czw Lut 21 2008 1:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W końcu moja krew :lol:
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Mertheri

PostWysłany: Czw Lut 21 2008 11:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Akurat 8)
do góry
Zuk

Drużyna: Trygon Team

PostWysłany: Czw Lut 28 2008 19:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miałem avatar i moderator usunął bo nie było widać twarzy jak ktoś nie wie jak wyglądam niech przyjedzie na strzelanie to będzie można pogadać twarzą w twarz. Teraz jak wygląda Żuk będą wiedzieli ci co go znają

ANONIMY RZĄDZĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
do góry
Mertheri

PostWysłany: Czw Lut 28 2008 20:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostrzegałem ? :-)
do góry
Zuk

Drużyna: Trygon Team

PostWysłany: Czw Lut 28 2008 21:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To przejrzyj jeszcze 500 osób i wyślij im ostrzeżenia

Życzę miłego...

To jest forum a nie galeria zdjęć jak będę chciał wiedzieć jak kto wygląda to spotkam sie z nim na browarze

Nie jestem jakimś nieznajomym bo tak sie składa ze zna mnie jakieś 60% graczy w Wielkopolsce a jak nie zna to wiedzą jak wygląda!!!!!
do góry
Mertheri

PostWysłany: Czw Lut 28 2008 21:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm - jak jeszcze ktoś z for, które moderuję ma avatara niezgodnego z regulaminem to daj znać. Szczerze wątpię. Mam swoją działkę i o nią dbam. Forum np. mazowieckie to już obce terytorium. :-)
do góry
Mertheri

PostWysłany: Pią Mar 07 2008 15:17    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli uważacie, że przyklejanie postów bardziej przeszkadza niż pomaga - dajcie znać. Zawsze można to zmienić.
do góry
Ana

Staż (od roku): 2006
Drużyna: Hunters Crew

PostWysłany: Pią Mar 07 2008 20:20    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

denerwuje :) wolałam jak było poprzednio :)
zostawiłabym tylko kalendarz imprez jako "ogłoszenie" zawsze mozna sobie zobaczyć co, gdzie, kiedy itp. itd... :)
do góry
Wiggin

Drużyna: Duchy Wojny

PostWysłany: Pią Mar 07 2008 20:40    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Popieram Ane:)
do góry
Pimple

Drużyna: RangeR

PostWysłany: Pią Mar 07 2008 20:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mógłby być również przyklejony wątek z mapą miejscówek w wielkopolsce ;).
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Grucha827

PostWysłany: Pią Mar 07 2008 22:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ana napisał:
denerwuje :) wolałam jak było poprzednio :)
zostawiłabym tylko kalendarz imprez jako "ogłoszenie" zawsze mozna sobie zobaczyć co, gdzie, kiedy itp. itd... :)

Dokladnie...Moim zdaniem Przyklejać tylko kalendarz,mapę miejscówek tak jak pimple powiedział, imprezy w WLKP ale na jakąś większą skale ;)
do góry
XANTOS

Drużyna: Las Maquinas de la Muerte

PostWysłany: Sob Mar 08 2008 7:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie przeszkadza!!! Przez takie niepotrzebne manewry forum staje się nieczytelne i "afrontem do klienta". Tak więc proponuję powrócić do starego układu i na przyszłość nie eksperymentować ;)
do góry
Mertheri

PostWysłany: Nie Mar 09 2008 13:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ok, wracamy do status quo.

Co do miejscówek - proszę przeczytać post dotyczący terminu :-). Jak dostanę lokalizacje od organizatorów to wkleję.
do góry
Pimple

Drużyna: RangeR

PostWysłany: Nie Mar 09 2008 19:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chodzi o przyklejenie tematu: "mapa wlkp" ;).
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
fishaam

PostWysłany: Czw Paź 16 2008 8:31    Temat postu: nowa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobra, jestem tu nowa, nigdy na paintballu nie byłam, a wybieram się w niedzielę, więc kogoś się muszę wypytać....
mamy ekipę z poznania, swarzędza, środy wlkp i chyba jarocina...nie ja jestem organizatorem ale jedziemy do krotoszyna....jaka jest Twoja opinia o tamtejszej lokalizacji?
na co warto zwrócić uwagę i gdzie najlepiej organizować wypad nastepnym razem.
pozdro
do góry
Wrzos [PLECHA]

Staż (od roku): 2002
Drużyna: PLECHA

PostWysłany: Czw Paź 16 2008 9:36    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja polecam Pleszew!!! :-)

Do wglądu... http://www.paintball-pleszew.pl/kontakt.htm

Pozdrawiam...
do góry
lewro

Staż (od roku): 1998
Drużyna: Adventure Team 1,

PostWysłany: Czw Paź 16 2008 14:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poligon paintballowy www.igor-adventure.pl
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> wielkopolskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: