Mapa Wlkp.
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> wielkopolskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Meltir

Drużyna: Psy Wojny

PostWysłany: Nie Gru 09 2007 19:42    Temat postu: Mapa Wlkp. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
założyłem jakiś czas temu na własny użytek mape z zaznaczonymi miejscami gier i dojazdami (jeżeli nie są one oczywiste).
Z oczywistych przyczyn (nie grałem jeszcze wszędzie ;P) mapa jest niekompletna.

Jak dotąd można było tego rodzaju mapy udostępniać innym, ale całkiem niedawno dodano opcje ich wspólnej edycji i tworzenia.
W zwiazku z tym zapraszam wszystkich do edycji mapy którą już założyłem i wskazywania na niej miejscówek które znacie a którymi chcielibyście się podzielić :)

Mówiąc o miejscówkach mam na myśli np. sklepy w których można dostać sprzęt i akcesoria (wraz z opisami/linkami i tego rodzaju rzeczami w detalach punktów), i oczywiście miejscami gier:
zarówno tych organizowanych odpłatnie (vel. zbrojownia) i tymi na które można się poprostu wybrać pobawić (np. syrenia).

Myśle że będzie to przydatny wynalazek, ułatwiający trafienie na miejsce osobom które pierwszy raz jadą na daną miejscówke, potrzebują sprzętu czy szukają ciekawego miejsca na gre :)

http://maps.google.com/maps/ms?hl=en&ptab=2&ie=UTF8&msa=0&msid=107476462045389499369.00043ee0b8026613bf358&ll=52.398229,16.87912&spn=0.331825,0.821228&z=10&om=1

Pozdrawiam
Vincent :)
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
lewro

Staż (od roku): 1998
Drużyna: Adventure Team 1,

PostWysłany: Nie Gru 09 2007 21:32    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fajny pomysł
do góry
Wicher [ PREZES PLECHA ]

Staż (od roku): 2002
Drużyna: PLECHA PLESZEW

PostWysłany: Pon Gru 10 2007 18:49    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Meltir jak ta mape uaktualnić napisz
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Meltir

PostWysłany: Wto Gru 11 2007 2:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sorry - zapomniałem to opisać:
wystarczy się zalogować na swoje konto google
(jeżeli jeszcze nie macie konta poczty gmail lub innych usług google - rejestracja jest darmowa
:
https://www.google.com/accounts/NewAccount?continue=http%3A%2F%2Fwww.google.pl%2F&hl=pl ).
po zalogowaniu się i wejściu na mape, w pasku po lewej - nad listą elementów obecnych na mapie - znajduje się również przycisk 'edit'.
klikając na niego - mapa staje się edytowalna, można już edytować elementy i dodawać nowe.
raz na jakiś czas mapa sama się zapisuje, ale dobrze jest po kilku zmianach kliknąć przycisk 'save' który pojawi się zamiast przycisku 'edit'.
Jak już zakończymy prace nad mapą - należy skorzystać z przycisku 'done' (znajduje się on zaraz obok przycisku 'edit'), który kończy i zamyka edycje mapy.
do góry
Wicher [ PREZES PLECHA ]

PostWysłany: Wto Gru 11 2007 18:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Super już wiem o co loto mapa super SPRAWA
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Meltir

PostWysłany: Wto Gru 11 2007 19:34    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

widze widze, ludzie już po troszku dodają - potem jeszcze wrzuce ją na wlkp żeby jeszcze ją poszerzyć (widziałem tam wątek z mnóstwem miejscówek) i po paru drinkach może się pobawie i rozszerze opisy (część pleszewa i poznania jest przecież obstrykana fotkami które można wklejać w opisy :) )

mam tylko prośbe do osoby (Paczek) która dodała żwirownie czapury - czy możesz dokleić kreske z dojazdem ?
nie jestem pewien z której strony się tam można dostać :)

aha, dodawajcie prosze czy dane miejscówki są prywatne czy publiczne - żeby ktoś nie pojechał i dostał mandat czy kolegium (ja opisze tereny paco jako takowe, wiem że syrenia jest publiczna, nie wiem jak wygląda sprawa z terenami w pleszewie) :)
do góry
Wicher [ PREZES PLECHA ]

PostWysłany: Wto Gru 11 2007 22:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

publiczne wrazie czego konatktuj się ze mna
do góry
lewro

PostWysłany: Pon Mar 10 2008 22:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

taka sugestia do mapy Fort IX Trygon Team www.trygon-imprezy,pl
co do sklepu survivalowego na Dąbrowskiego to sklep masakra ceny z kosmosu i nie miła obsługa nie polecam nikomu
do góry
Zuk

Drużyna: Trygon Team

PostWysłany: Sro Mar 19 2008 16:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jakaś stara baba sprawiajaca wrażenie jakby siedziała tam za kare
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Ropuch1964

Drużyna: Duchy Wojny Paintballs Team

PostWysłany: Sro Mar 19 2008 17:05    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zuk dodaj jeszcze że kobieta patrzy jakby chciał ją każdy okraść, najlepsze sklepy to Camuflage i ten koło Kupca "po schodach w dół"
do góry
lewro

PostWysłany: Sro Mar 19 2008 17:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dokładnie tak
do góry
Meltir

PostWysłany: Czw Mar 20 2008 11:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

@ropuch możesz dodać do mapy ten sklep koło kupca ? pierwszy raz o nim słysze - nazwy można dojść później, ciekaw jestem gdzie to jest dokładnie :)
do góry
Ropuch1964

Drużyna: Duchy Wojny Paintballs Team

PostWysłany: Czw Mar 20 2008 17:00    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hero Military Shop" Sprzedaż Akcesoriów Wojskowych

Poznań, ul. Szymańskiego 9, tel. 061 8510144

Dodaj Meltir do mapy bo zanim ja to dodam to wiesz .........
do góry
Prokop

PostWysłany: Nie Mar 30 2008 15:23    Temat postu: www.paintballs.pl nowy sklep !! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WWW.PAINTBALLS.PL
ul. Św. Marcin 25 vis-a-vis kina Muza
61-804 Poznań
tel. 061/853-42-45
kom. 0-506-226-228

sklep@paintballs.pl
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Meltir

PostWysłany: Pią Cze 13 2008 15:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No i stało się :(
Dzięki radosnej twórczości użytkownika gryzik (taki login podał na mapie, jak ktoś zna kolege to prosze pozdrowić), mapa zostaje zablokowana.
Wszyscy mogą przeglądać, wybrani mogą edytować.
Dostępów udzielam po kontakcie mailowym ze mną, podajcie tylko kim i skąd jesteście (jakiego forum): landrzejak maupa gmail.com (potrzebuje waszego adresu email żeby dać dostęp).
do góry
stachu1111

Staż (od roku): 2009

PostWysłany: Wto Kwi 07 2009 17:13    Temat postu: ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

polecam budomel na Strzeszynie Greckim kolo poznania. Swietny teren 8 pieterowy budynek

UWAGA: BARDZO LATWKO SPASC

jednakrze parter i tereny na okolo budynku wysmienicie nadaja sie do gry :)
do góry
lewro

PostWysłany: Sro Kwi 08 2009 13:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

widać że jesteś młody stażem , na budomelu się nie gra, zginęło już tam kilka osób
do góry
grzempek

Staż (od roku): 2009

PostWysłany: Sob Sty 09 2010 20:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cos sie pokichało z mapą :(
do góry
rojber

Staż (od roku): 2008
Drużyna: WTF Poznań < Darkness

PostWysłany: Sob Sty 09 2010 20:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

grzempek napisał:
Cos sie pokichało z mapą :(

wyskaluj tak, żeby cała Polska mieściła Ci się na ekranie. ktoś sobie zbudował na mapie poznańską Cytadelę z okalającymi ją fortami ;)
do góry
losha

Staż (od roku): 2008
Drużyna: Red Wolves

PostWysłany: Sro Sty 13 2010 12:49    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To jest chyba wynik tego ataku na Google z Chin ;)

Ale ogólnie, teraz trzeba to wszystko poprawić :/
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> wielkopolskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: