spider xtra problemy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pawlo1987

PostWysłany: Nie Wrz 30 2007 19:03    Temat postu: spider xtra problemy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam spidera xtra tego starszego i z niego leci co2 z komory i własnie niewiem czy to uszczelka czy cos innego a wogule nie ma uszczelek w sklepie takich moze ktos mi pomoze z tym problemem
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Zdunek9

PostWysłany: Nie Wrz 30 2007 19:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z komory rozprężeniowej? Hmm mi tu w takim razie pachnie awarią:P Może rozkręć i sprawdź uszczelki..
do góry
guciol

Staż (od roku): 2007

PostWysłany: Pon Paź 01 2007 16:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dokładnie z którego miejsca ci syczy( ja mam takiego samego spydera xtra). Mi też syczało początkowo z lufy to wymieniłem wszystkie oringii i teraz jest dobrze, problem miałem też bo zrobiła mi się dziura w wężyku i musiałem wymienić na nowy, znalazłem taki wężyk na kasnusie, tylko jest jedna różnica bo mój ma 17 cm a oryginalny jest trochę krótszy, ale nie mam do tej pory z nim problemów. A tak nawiasem mówiąc nie chce nikt kupić spydera xtra??
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: