Spyder pilot

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tmmy

Staż (od roku): 2007

PostWysłany: Sob Wrz 29 2007 9:49    Temat postu: Spyder pilot Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem poczatkujacym graczem. czy ten marker jest dobry i nadaje sie dla poczatkujacego. nie rozpadnie sie po 2 grach? ps nie gram w lesie
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
provpl

PostWysłany: Sob Wrz 29 2007 10:20    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a koniecznie chcesz miec z egripem?
do góry
ZaborAK

Staż (od roku): 2006
Drużyna: ESW /MadWolfs

PostWysłany: Sob Wrz 29 2007 13:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

spokojnie nie rozpadnie sie
ja gram swoim rok i daje rade

btw wlasnie sprzedaje mioze chcesz kupic:D
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Pablito86

PostWysłany: Wto Paź 02 2007 22:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ODŚWIEŻAM TEMAT -> szykuje sie do zakupu, poradzcie czy za ta cene to ok jest czy cos wyzej kupowac? mam w planach odrazu zakup sprężyn, feed neck'a i lufy a ze wszystk oze stanow to nie byloby to tak zle cenowo
kosztuje 100$ a inne markery jak ion to juz 200$
no i nie wiem, moze cos poradzicie?
do góry
tmmy

Staż (od roku): 2007

PostWysłany: Pią Paź 05 2007 19:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

prosze o kontakt na gg kogos kto uzywa lub uzywal tego markera. moj numer to 5345834. pozdrawiam
do góry
vizier

Drużyna: REACTOR RBMK-1000

PostWysłany: Nie Paź 07 2007 16:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jezeli ktos chce go kupic to moge go sprzedac :) wiecej info na gg 3035843,mail vizier@poczta.fm ,badz tel 512355432
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Japonczyk

PostWysłany: Nie Paź 07 2007 18:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tmmy
polecał bym ci tipmanna a jesli chcesz juz cos szybszego to kup uzywanego Iona w cenie ok 600 zl stokowy .Spyder moim zdaniem nie jest dobrym markerem ...
do góry
Pablito86

PostWysłany: Wto Paź 09 2007 13:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja gralem pilotem raz i calkiem dobrze to wspominam dlatego nowy juz do mnie jedzie - cena jak za polelektro jest bardzo atrakcyjna wg mnie bo 107 dol daje niecale 300 pln, z czasem najwyzej wymienie
na poczatek zakupile jeszcze feedneck i lufe inna i zobaczymy z kolega czy zestaw sprezyn cos daje - tak w ramach researchu
super sie na tym nie znam wiec wady mzoe z czasem ujze :)

myslalem nad ion'em ale jak sie nasluchalem czego to tam nei trzeba odrazu zmieniac i roznych opini to jakos nie chcialem a domyslam sie ze i stockowym daloby rade grac :P
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: