JT tac 5M PROBLEM

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> JT
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eis

PostWysłany: Sro Maj 16 2007 16:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry, swoją przygodę z paintbalem rozpocząłem dopiero tydzień temu i już pojawił się problem. Tydzień temu dokonałem zakupu markera JT tac ( nie inwestowałem więcej bo nie wiem czy znajdę grupę ludzi do zabawy w swojej okolicy)Problem polega na tym, że po oddaniu kilku no może 10 -15 strzałów marker nie przeładowuje sam tylko trzeba to zrobić ręcznie a po tym siła strzału jest po niże zadowalającej. po odczekaniu klilkudziesięciu sekund może minuty wszystko wraca do normy ale po kilku strzałach problem powraca. Zastanawiam się czy jest to wina markera czy może butli. Używam takiej małej jednorazowej (bardzie przypomina nabój do syfonu niż butlę) czy jest to wina tego że za szybko się ochładza czy może wina jest po stronie markera.
jeżeli podobne pytanie było to przepraszam ale nie znalazłem nic na ten temat w archiwum.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Pływak

Staż (od roku): 2005
Drużyna: PLECHA

PostWysłany: Sro Maj 16 2007 17:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gaz Ci się pewnie skończył, kup normalną butlę na CO2 minimum 12oz to sobie postrzelasz dłużej z jednego nabicia. Co do zimnej butli to zawsze będzie zimna podczas szybszego strzelania ponieważ CO2 podczas rozprężania pobiera ciepło z otoczenia...
do góry
marcell221

PostWysłany: Pon Maj 21 2007 22:43    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dokladnie butla CO2 12oz i bedzie po problemi bo z tego co wiem to te male naboje z na 10-20 strzalow chyba ze sie myle :P
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> JT Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: