spyder mr1 pytanie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kptmarcin1

PostWysłany: Pon Kwi 23 2007 15:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Mam pytanie odnosnie spyder mr1 kupilem niedawno ten wlasnie marker i chcialem sprawdzic jak strzela naciagnolem sprerzyne i po jednym strzale wrocila mi ona spowrotem moze byc to spowodowane tym ze w butli bylo malo gazu ??
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
szogun[VC]

PostWysłany: Wto Kwi 24 2007 11:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Weź nabij butle porządnie, przykręć do markera, odkręć butle i spróbuj strzelić. Jak w charakterystyczny sposób marker zacznie pierdzieć to pół biedy, a jak sytuacja sie powtórzy to pewnie możesz mieć grzybek zalany albo grzybek jest całkowicie do dupy. W tedy musisz rozkręcić markera i sam sprawdzić co jest nie tak.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
kptmarcin1

PostWysłany: Wto Kwi 24 2007 14:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rozmawialem dzisiaj z gosciem ze sklepu w ktorym kupilem marker i powiedzial mi ze albo mam nasmarowac uszczelki albo malo gazu w butli mysle ze to przez ta butle bo marker jest nowy i jeszcze ani razu z niego nie strzelalem

tylko zapomnialem sie go zapytac moze wy mi odpowiecie jak jest juz koncowka gazu i marker juz pierdzi to naciagnieta sprezyna powraca do poorzedniego stanu ??
do góry
szogun[VC]

PostWysłany: Wto Kwi 24 2007 14:30    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak pierdzi to jest za słabe ciśnienie i marker nie na siły by sprężynę naciągnąc.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
kptmarcin1

PostWysłany: Wto Kwi 24 2007 14:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aha czyli mysle wszystko OK :)

wielkie dzieki za pomoc
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: