Jaka dobra drukarnia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> hyde park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
leonik

PostWysłany: Czw Gru 31 2020 7:38    Temat postu: Jaka dobra drukarnia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szukam solidnej drukarni do wydruku opakowań kartonowych z logo firmy.

Czy ktoś zlecał moze takie zamowienia przez internet?
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
essto

PostWysłany: Czw Gru 31 2020 9:05    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiesz, w dobie internetu i możliwości przesyłania plików do wydruku za pośrednictwem maila czy hostingu. Sam tam robiłem już wielokrotnie gdy zlecałem wydruk ulotek, plakatów, wizytówek czy papierów i bloczków firmowych w drukarni Fingerprint w Łodzi. Zamawiam u nich, bo wiem, ze jakościowo bardzo dobrze to będzie wyglądało - a w przypadku ulotek czy gazetek reklamowych nie warto oszczędzać. Tutaj macie do nich linka https://www.fingerprint.pl/opakowania-kartonowe-z-nadrukiem-lodz/
W ofercie posiadają również gadżety reklamowe jak kubki, parasolki, czapki z indywidualnymi napisami czy grafiką.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> hyde park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: