HISTORIA PAINTBALLA na śląsku - STRESZCZENIE

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> śląskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bunkier wojkowice

PostWysłany: Pią Maj 22 2020 10:29    Temat postu: HISTORIA PAINTBALLA na śląsku - STRESZCZENIE Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W skrócie:
- zacząłem z PB na początku milenium.
- od 2007 zacząłem organizować gry otwarte
- 2 lata ogromnych nerwów i stresów z graczami. wzywanie policji było jedyną szansą na wyproszenie z obiektu prywatnego... hejt, obrażanie, robienie wszystkiego by pole zniknęło.... za 5zł xD
- 2010-2014 próba reaktywacji gier otwartych na nowych polach .... 5 a potem 10zł to za dużo ....
- 2014-2016 próba reaktywacji gier ZA DARMO .... nie wyszło....
- 2020 wchodzę na forum a tu nic xD

MORAŁ
Jak ktoś organizuje grę za 5zł to całuj go po stopach zamiast hejtować na forach.
Jak komuś się chce przygotować teren, organizować grę i daje ci kilka godzin dobrej rozrywki to nie traktuj go jak wroga gdy zechce 5zł
Jak wolisz grać i srać za darmo pod mostem w ruinach z gruzem i śmieciami, płacić kupę kasy za gaz i przecenione kule, zamiast dać 5zł za legalny obiekt z kiblem, przebieralnią .... to nie dziw się że jest jak jest.

Oglądałem posty sprzed lat i żałuję każdej minuty spędzonej na tym forum. Dla 5 zł ludzie byli gotowi na tyle zła. Jedna impreza 30-40osób dawała ile ... 200zł xD
To tyle ile płaciły 3 osoby wypożyczające !

Gdybym mógł cofnąć czas to po pierwszej akcji powiedziałbym wam spier.... po most (chodzi o fakro).
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
bunkier wojkowice

PostWysłany: Pią Maj 22 2020 10:36    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale to była moja naiwność i głupota. Chciałem zrobić coś fajnego. Organizować duże imprezy ....
Inne firmy patrzały na kasę i po prostu olała was. Po co się użerać dla 200zł przychodu ?!?

Wy nawet nie wiecie, że gdyby nie komercja to bym dopłacał do tych gier.
Było 2 orgów, taśmy, środki czyszczące, sprzątanie baz... jedyne dlaczego był jakiś zysk to dlatego, że przychodzili ludzie wypożyczać sprzęt.

Gracze ze sprzętem byli jak pasożyty. Żerowali na tym, że "komercha" (tak nazywali wypożyczających) dawała kasę i pozwalała na utrzymanie obiektu i obsługi. A potem jeszcze robili akcje i hejt na cały region. BO
5zł !?!? mieli płacić....
do góry
bunkier wojkowice

PostWysłany: Pią Maj 22 2020 10:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobrze się stało. Nie zasługiwaliście jako społeczność graczy (bo jednostki były pozytywne) na grę na legalnych obiektach.
Nie zasługiwaliście by poświęcano wam czas i organizowano cokolwiek.

A wiecie na co zasłużyliście ?
By jeździć na dzikie miejscówki takie jak fakro. Gdzie Dziki was dymał za gaz i kule więcej niż ja. By całą kasę brał dla siebie i nic nie inwestował w teren.
By być członkami "zomo team" gdzie "dowództwo" było tak skorumpowane, że nawet jak proponowałem im DARMOWE gry i gaz za grosze, oraz kule w cenach sklepowych ! NA PRYWATNYM LEGALNYM TERENIE ! to mnie olewali by jeździć do Dzikiego ....

Także "zomo team" i Dziki są głównym powodem dlaczego w regionie Paintball upadł.
Gdyby nie oni to ja bym dalej organizował legalne gry na legalnym terenie.

Tak jak teraz robię w ASG. Gdzie mam średnio 50graczy ze sprzętem co niedzielę od kilku lat. A mogły to być gry paintballowe :P
do góry
bunkier wojkowice

PostWysłany: Pią Maj 22 2020 10:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

PS. tylko nie myślcie sobie by przychodzić do mnie na gry. Nie chcę z osobami z tego forum mieć nic do czynienia.
do góry
thebretone

Staż (od roku): 2009
Drużyna: ZOMO TEAM

PostWysłany: Wto Sie 04 2020 18:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bunkier wojkowice
Lata mijają a ludzie nie zmieniają się.
do góry
Radoslaw

PostWysłany: Pon Sie 10 2020 22:00    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ooooooooooooooo

Człowieku chcesz zobaczyć historię to wyjdz na ===>

http://paintball.info.pl/forum/viewforum.php?f=31&topicdays=0&start=3600
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> śląskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: