Sporty ekstremalne

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> hyde park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
essto

PostWysłany: Nie Lut 25 2018 11:05    Temat postu: Sporty ekstremalne Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!

Chciałbym przeprowadzić sondaż związany ze Sportami Ekstremalnymi. Poniżej znajduje się 7 pytań. Proszę o szczere i krótkie odpowiedzi. Jest to dla mnie naprawdę bardzo ważne i bardzo liczą się dla mnie opinie ludzi, zainteresowanych sportami Ekstremalnymi!

Oto Pytania:

1.Co sądzisz sportach ekstremalnych?
2.Czy lubisz uprawiać lub oglądać sporty ekstremalne?
3.Czy uważasz, że sporty ekstremalne są popularne w Polsce?
4.Który ze sportów ekstremalnych Chciałbyś/Chciałabyś zobaczyć lub uprawiać?
5.Czy według Ciebie w Polsce są warunki do trenowania sportów ekstremalnych?
6.Który sport ekstremalny jest według Ciebie najbardziej popularny w Polsce?
7.Czy byłbyś/byłabyś za tym aby powstała organizacja zrzeszająca ludzi, którzy chcą uprawiać i oglądać sporty ekstremalne?
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
astro6

PostWysłany: Pon Lut 26 2018 9:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1.Co sądzisz sportach ekstremalnych?

jestem na tak
2.Czy lubisz uprawiać lub oglądać sporty ekstremalne?

nie bo się boję
3.Czy uważasz, że sporty ekstremalne są popularne w Polsce?

tak sobie
4.Który ze sportów ekstremalnych Chciałbyś/Chciałabyś zobaczyć lub uprawiać?

zastanawiam się nad lotem w tunelu aerodynamicznym

5.Czy według Ciebie w Polsce są warunki do trenowania sportów ekstremalnych?

tak
6.Który sport ekstremalny jest według Ciebie najbardziej popularny w Polsce?

skoki ze spadochronem
7.Czy byłbyś/byłabyś za tym aby powstała organizacja zrzeszająca ludzi, którzy chcą uprawiać i oglądać sporty ekstremalne?

no pewnie :) sfsd
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
leonik

PostWysłany: Pon Gru 02 2019 11:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Próbowałem skoku ze spadochronem i wrazenia faktycznie bardzo ciekawe. Nie miałem jakiegoś tam stracha dopóki nie znalazłem się na wysokości i nie widziałem jak ludzie przede mną skaczą. Wtedy faktycznie trochę się zestresowałem. Szkoda tylko ,ze skok tak krótko trwa. Dopiero co skoczyłem i musiałem lądować. A trochę to kosztuje.

O wiele bardziej pasjonuje mnie kanioning:
https://www.m-canoe.pl/blog/posty/wszystko-co-warto-wiedziec-na-temat-kanioningu-we-wloszech

Na stronie jest to opisane Jest to wspinanie się po ścianach kanionów ( najładniejsze kaniony mają we Włoszech). Trwa to zdecydowanie dłużej niz skakanie ze spadochronem a widoki są niesamowite.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> hyde park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: