Pomoc w wybraniu sprzętu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> główne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PROGRESiV

Staż (od roku): 2013
Drużyna: Virtus.pro

PostWysłany: Nie Paź 27 2013 13:50    Temat postu: Pomoc w wybraniu sprzętu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam chce zacząć przygodę z paintballem i zastanawiam się własnie nad kupnem sprzętu najlepiej używany (zestaw) znalazłem to http://allegro.pl/proto-dye-matrix-pmr-blue-zestaw-zobacz-wys-pl-i3631577127.html powiedzcie mi co myślicie o tym sprzęcie warto czy lepiej sobie odpuścić i poszukać czegoś innego :)

pozdrawiam!
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Nikon22

Staż (od roku): 2011
Drużyna: Army Man

PostWysłany: Nie Paź 27 2013 14:05    Temat postu: EQ na start Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niedawno też stałem przed takim problemem, jest wiele pytań na które musisz sobie odpowiedzieć . Po za tym też jest wiele tematów na temat PB odnoście startu . Co do eq który podałeś 1200 zł wywalić na start i nie wiedzieć czy mi się to spodoba? Ja osobiście bym się nie pokusił na to, przeszedł bym się na pole pomacał postrzelał i się zastanowił .
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
PROGRESiV

Staż (od roku): 2013
Drużyna: Virtus.pro

PostWysłany: Nie Paź 27 2013 14:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ogólnie już bywałem na strzelankach spodobało mi się i teraz chciałbym dokleić się do jakiejś ekipy i zacząć częściej się "bawić" a do tego przydałby się własny sprzęt :) a co ogólnie byście polecili na początek ogólnie preferuje elektropnaumatyka no i tez nie chce wydać mniejszej kwoty na gorszy sprzęt zęby za pół roku nie zmieniać;)
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Nikon22

PostWysłany: Nie Paź 27 2013 14:49    Temat postu: EQ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o markery to zastanów się nad
Smart Parts: vibe, ion
Invert: mini
Empire: axe
Dangerous Power: g3
i jak cie będzie stać
Planet Eclipse: etek 3,4 ego 9,10

Butelka Kompozyt, Kewlar ja nie brałem pod uwagi Stako na starcie ale warto o nim wspomnieć.
oraz oczywiście bezpieczeństwo wygodna maska termalna.
do góry
Suseł

Drużyna: Hunters Team

PostWysłany: Nie Paź 27 2013 16:36    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nikon22 napisał:
Smart Parts: vibe, ion

Odradzam, sprzęt który jest dobry na początek ale szybko zmienisz.
PROGRESiV napisał:
nie chce wydać mniejszej kwoty na gorszy sprzęt zęby za pół roku nie zmieniać

Nikon22 napisał:
Invert: mini

Lepiej miniacza do ręki przymierzyć, bardzo któtki marker, nie każdemu dobrze w łapce leży, Axe już wypada lepiej.
Nikon22 napisał:
Dangerous Power: g3

Jeśli G3 to conajmniej SE a najlepiej Spec-R, marker prosty w obsłudze ale ma swoje fochy.
Nikon22 napisał:
Planet Eclipse: etek 3,4 ego 9,10

Kolega Nikon22 zapomniał i firmie Dye, starszy Matrix (9/10) będzie lepszy niż nowy Etek.
I właśnie Dye Matrix'a 9/10 bym i polecił.
do góry
Nikon22

PostWysłany: Nie Paź 27 2013 18:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak przyznaje Dye nie miałem nigdy w łapce dlatego nie wymieniałem go, pozostałe miałem macałem i jak się zajawie bardziej na PB to zmienie swój na DP albo PE chyba że będę miał okazje pomacać przetestować coś ze stajni Dye prucz maski i butelki .
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> główne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: