Mapa Wlkp.
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> wielkopolskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Survive

PostWysłany: Czw Lut 25 2010 0:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy w dalszym ciągu można uaktualniać??
Pomysł przedni
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
grzempek

Staż (od roku): 2009

PostWysłany: Pon Mar 08 2010 10:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może i można ale jak widać mapa sie pokaszaniła
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wykrzu

PostWysłany: Pon Mar 08 2010 10:55    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lewro napisał:
widać że jesteś młody stażem , na budomelu się nie gra, zginęło już tam kilka osób

ooo, nie słyszałem, choć przeszło 2 lata (2003-2005) tydzień w tydzień jeździłem tam na liny?
poza painbalistami (którzy wtedy strasznie mnie wkurzali :) ) i policją z AT to tylko linowcy się tam włóczyli i do pewnego momentu złomiarze.

ciekaw jestem jak jest teraz
do góry
mihoo

PostWysłany: Pią Lis 08 2013 12:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich serdecznie z racji mojego pierwszego postu na forum.
Odswieze temat (dosc mocno widze) i zapytam, czy widzicie szanse reaktywacji pomyslu z tematu? :)
Generalnie poszukuje jakis fajnych miejscowej w okolicy poznania.
Pozdrawiam!
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> wielkopolskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: