JT Tactical-5
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> JT
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
poilnois

PostWysłany: Sro Mar 25 2009 14:32    Temat postu: JT TAC 5 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cze, mam tez tego markerka i pękła mi powertuba i niemoge nigdzie dostać, czy to sam plastik sie kupuje czy z zaworem??
pomóżcie znaleźć, jestem z warszawy i okolic:)
pozdro
ps. w skillu czekałem miesiąc na naprawe i guzik
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
snajp

Staż (od roku): 2007
Drużyna: Osy Paintball Team

PostWysłany: Sro Mar 25 2009 15:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sam plastyk tylko potrzebny. Mój kumpel ma na zbyciu jeden power tube to odezwi sie do niego na GG i dogadaj się. Info wysyłam na priv, acha i powołaj sie na mnie.
pozdr.
do góry
Mr.Nobody

PostWysłany: Wto Kwi 28 2009 23:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od niedawna jestem posiadaczem Taca i w związku z tym mam kilka pytań, mianowicie:
-jak często go smarować/czyścić;
-co smarować i jak;
-czy to będzie dobre?

Z góry dzięki za pomoc ;)
do góry
Pipot

Staż (od roku): 2009

PostWysłany: Czw Maj 14 2009 20:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

@Tecson w instrukcji masz na rysunkach pokazane co smarowac ;)

Mam tez pytanie :D ma ktos na sprzedaz powertube :D bo tez mi pekla xD
Wiem gdzie kupic zestaw awaryjny gdzie jest ona za 65zl ale reszty tych czesci nie potrzebuje tylko powertube ;p
do góry
Mr.Nobody

PostWysłany: Sro Maj 27 2009 22:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Właśnie w tym problem, że kupiłem używanego i nie bylo żadnej instrukcji do niego ;/
do góry
Pipot

PostWysłany: Czw Maj 28 2009 7:55    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tecson napisał:
Właśnie w tym problem, że kupiłem używanego i nie bylo żadnej instrukcji do niego ;/

No wiec smarowac musisz, tak gdzie butle wkrecasz ;p i tam gdzie masz powertube (po wyjeciu flakow), 2 elementy kazdy na koncu tego metalowego drucika, trudno powiedziec jakie bo niezbyt precyzyjnie jest to pokazane. (sorry ze tak nie zbyt jasno mowie, ale dopiero zaczynam z paitnballem i nie za bardzo wiem jak co sie nazywa ;D)
do góry
Mr.Nobody

PostWysłany: Czw Maj 28 2009 14:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pojde na łatwizne i flaki będę smarował tam gdzie są już posmarowane. Licze na to, że poprzedni właściciel wiedział co robi ;)
do góry
spas

Drużyna: Hinzki Zwiad

PostWysłany: Sro Cze 03 2009 9:59    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tecson napisał:
Pojde na łatwizne i flaki będę smarował tam gdzie są już posmarowane. Licze na to, że poprzedni właściciel wiedział co robi ;)

Najlepiej olejem silikonowym. Hummer - trochę przy oringu i dookoła (miejce gdzie trze o korpus i powertube), oraz cięgło przeładowania z tyłu hummera (głównie miejsce gdzie pręt cięgła jest frezowany). Mechanizm spustowy no i ja smarowałem odrobinę bolt. Ale trochę podziała nawet bez jakiegokolwiek smarowania :) To prosta konstrukcja i nie wymaga jakichś szególnych zabiegów.
do góry
frodulec

PostWysłany: Sro Paź 07 2009 21:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

stronę temu pisano że z hp mogą być problemy. Czy strzelał ktoś z hp i co2? Bo mam co2 i zamierzam kupić hp - taniej i lepsza celość zdaje się. Pomijając kwestię kosztu butli - warto zamieniać?
do góry
wpapa

Staż (od roku): 2006
Drużyna: PiSDH Sopot

PostWysłany: Nie Paź 18 2009 1:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też mam taca 5, tylko jest problem - przebity wężyk - czy wiecie, gdzie można takie coś kupić (najlepiej w całości)
do góry
spas

PostWysłany: Czw Paź 29 2009 12:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

frodulec napisał:
stronę temu pisano że z hp mogą być problemy. Czy strzelał ktoś z hp i co2? Bo mam co2 i zamierzam kupić hp - taniej i lepsza celość zdaje się. Pomijając kwestię kosztu butli - warto zamieniać?

HP generalnie jest "słabsze" ale bardziej stabilne. Ponadto na HP można grać cały rok, a na CO2 w zimie niekoniecznie ( plucie śniegiem, lód na markerze i takie tam...).
do góry
frodulec

PostWysłany: Sro Lis 11 2009 22:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi bardziej chodziło o hp użyte w tacu ;P bo pisali że akurat w nim mogą być problemy z hp
do góry
pampol

PostWysłany: Pią Gru 11 2009 13:11    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam szczesliwych posiadaczy tego zlomu :))

Co do HP to niemialem zadnych problemow.
Schody zaczely sie przy grze na co2 w temp ponizej 5st.
Efekt rozwalone 2 poweruby, moja i kumpla.

Ma ktos namiary gdzie dostac tanie powertuby, w fratrixie chca 159 zeta.
do góry
spas

PostWysłany: Sob Sty 02 2010 13:59    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pampol napisał:
Witam szczesliwych posiadaczy tego zlomu :))

Co do HP to niemialem zadnych problemow.
Schody zaczely sie przy grze na co2 w temp ponizej 5st.
Efekt rozwalone 2 poweruby, moja i kumpla.

Ma ktos namiary gdzie dostac tanie powertuby, w fratrixie chca 159 zeta.

Jakoś w zeszłym roku był JT tac5 za jakieś 189 PLN w sklepie na F we Wrocku.
Mam wrażenie że firma JT powoli odchodzi od tego modelu (nie dziwota ;) ) Coraz mniej ofert tego sprzętu, no i jest już następca -JT Stealth (nie wiem co to warte, ale po doświadczeniach z tac5 to z duużą rezerwą). Tak więc może to okazja do wymiany markera :)
Pozdrówka!
do góry
Pipot

PostWysłany: Nie Mar 21 2010 12:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, czy ktos wie jaka dokladnie srednice ma fabryczna lufa do taca?
do góry
Hetman

Staż (od roku): 2004

PostWysłany: Czw Maj 20 2010 23:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uwaga. Ostatnio miałem okazję przyjrzeć się większej liczbie tych markerów i poznałem chyba wszystkie wersje jakie wyszły :) - pomimo wspólnej nazwy różnia się znacząco. Łączy je jedno: większość zaprojektowana jest błędnie i ma problemy z osiąganiem fps powyżej 230-250(na hp). Żadne dobieranie sprężyn (i hammera i zaworu) w dowolnej konfiguracji nie pomoże ze względu na błędną konstrukcję zaworu. Przeróbka jest możliwa, zostawiam info dla potomności, gdyby ktoś potrzebował to odzywać się na priva/mejla. Choć najlepsza rada: unikać tego markera bo on nie ma zalet, nawet na młotek za miękki...
do góry
kaien

Staż (od roku): 2010
Drużyna: FireDevils

PostWysłany: Wto Paź 12 2010 13:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zakupiłem JT-TAC 5 i mam problem z uciekającym powietrzem, coś syczy ale dokładnie nie wiem co jest tego przyczyną. Problem się zaczął od ścięcia kulki na bolcie. Wymieniłem wszystkie oringi, nasmarowałem gdzie trzeba, i nadal to samo. Dodam że powertube mam sprawną (brak pęknięć), oraz przy strzelaniu z CO2 widać jak ucieka przy strzelaniu nawet spod spustu.

Proszę o jakieś rady.
do góry
Pipot

PostWysłany: Sro Paź 13 2010 15:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sprawdz dokładnie uszczelke na powertube, albo moze cos zle dokreciles.
do góry
kaien

Staż (od roku): 2010
Drużyna: FireDevils

PostWysłany: Wto Paź 19 2010 16:34    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Udało mi się opanować uciekające powietrze.

Zostawię info dla potomnych, ale szczerze odradzam tego markera.

http://www.viewloaderparts.com/JT-USA-Tac-5-Recon-Bolt-Assembly-Diagram-p/dia_jt_tac5_bolt.htm

Na tym schemacie przedstawiona jest budowa zaworu.
Na końcu zaworu jest mosiężna wytoczona podkładka (trzeba spojrzeć od strony śruby wtedy ją widać), wokół której jest uszczelka. Wymiana jej oraz przesmarowanie rozwiązało problem.
do góry
Pipot

PostWysłany: Wto Paź 19 2010 16:43    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chodzi Ci o A5?
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> JT Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38  Następny
Strona 36 z 38

Skocz do: