JT Impulse

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> JT
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maslan

PostWysłany: Czw Lut 19 2015 11:20    Temat postu: JT Impulse Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Siema!
Myślałem że się spotkam z jakąkolwiek dyskusją na temat Impulsa. Ktoś ma i może chciałby się wypowiedzieć co uważa?.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Borys_riot

Staż (od roku): 1999
Drużyna: Emeryt style :D

PostWysłany: Czw Lut 19 2015 12:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

noooo faktycznie klamka jest tak powszechna że wymaga długiego tematu, zresztą dyskusja na temat impulsów została wyczerpana jakoś tak koło 2008 roku :D
do góry
rani.m

Staż (od roku): 2009
Drużyna: eXtreme Płock

PostWysłany: Czw Lut 19 2015 13:11    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

JT Impulse 2013

do góry
Borys_riot

PostWysłany: Czw Lut 19 2015 14:11    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no tak, ironia - trudne słowo.
do góry
maslan

PostWysłany: Czw Lut 19 2015 16:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To dlaczego na forum nie ma nic o tym? Czy źle szukam bo to phpbb?
do góry
Borys_riot

PostWysłany: Czw Lut 19 2015 16:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szukasz nie na tym forum. Popatrz na Pbnation.
W Polsce raczej unikalny marker, wiec cieżko o informacje.
do góry
Volgard

Staż (od roku): 2014

PostWysłany: Czw Lut 19 2015 19:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To jest bardzo dobry marker poppet'owy z wyświetlaczem.

Został wydany przez KEE błędnie nie jako Empire, tylko JT w mocnej cenie 1499 $ jako highend, a obecnie można toto dostać w mniejszych cenach. W Polsce za 3000 PLN.

Marker jest obłędnie wyprofilowany, naprawdę lekki i prosty w konserwacji.
Jest to jednakże konstrukcja pod kątem ułatwiania życia użytkownikom nieco leciwa - dość dużo oring'ów i sporo imbusów potrzebnych do obsługi konserwacyjnej, która wg producenta nie musi być częsta.

Jako upgrade można zastosować hush bolt'a TechT
http://www.techtpaintball.com/Detail.aspx?PROD=1046571
który jest dostępny również w Europie za ok 50 EURO.

Marker jest chwalony w filmikach YouTube'owych użytkowników i prorecenzentów - np. https://www.youtube.com/watch?v=Aw7vadyml_A.

Jest też fajny kanał JT na YouTube prezentujący technikalia JT Impulse 2013:
https://www.youtube.com/user/JTUSAPaintball/videos.
do góry
pyokyo

Drużyna: Dyfuzor / Ała Ała

PostWysłany: Pią Lut 20 2015 9:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wszystko fajnie i extra tylko ta klamka to egzotyka za naszym rynku, daruj sobie. Nie przypominam sobie aby była jakaś w ogłoszeniu i nie słyszałem nawet o kimś kto by ją miał. Pamiętam jedynie news, że wychodzi to to.

Jak koniecznie chcesz poppeta to kup używane ego11. Z serwisem i częściami nie będzie problemu, po co rzeźbić
do góry
maslan

PostWysłany: Pią Lut 20 2015 10:55    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam nówkę właśnie myślałem że coś ktoś będzie wiedział. Ale nie to spoko, radzę sobie z egzotyką, do tej pory wiem co robić z IONem :D
do góry
maslan

PostWysłany: Pią Lut 20 2015 10:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Volgard napisał:

Gdzie widziałeś ten bolt w Europie?
do góry
Volgard

PostWysłany: Pią Lut 20 2015 13:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

maslan napisał:
Volgard napisał:

Gdzie widziałeś ten bolt w Europie?

http://www.paintballshop-hannover.de/Paintball-Markierer-Zubehoer/Empire-BT-4-Markierer/Upgrades-Tuning/TechT-Hush-Bolt-fuer-JT-Impulse-Paintball-Markierer::6296.html
do góry
Volgard

PostWysłany: Pią Lut 20 2015 13:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pyokyo napisał:
wszystko fajnie i extra tylko ta klamka to egzotyka za naszym rynku, daruj sobie. Nie przypominam sobie aby była jakaś w ogłoszeniu i nie słyszałem nawet o kimś kto by ją miał. Pamiętam jedynie news, że wychodzi to to.

Jak koniecznie chcesz poppeta to kup używane ego11. Z serwisem i częściami nie będzie problemu, po co rzeźbić

Ja takowe JT posiadam :P

Tak - też polecam używane EGO 11 ściorane na reball'ach i wyeksploatowane do granic możliwości - tzw. "igła, grana sporadycznie przez brata, który się nie wciągnął w paint'a".
do góry
maslan

PostWysłany: Pią Lut 20 2015 13:34    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Volgard napisał:

To już jest nas dwóch ;) I jak ten bolt?
do góry
maslan

PostWysłany: Nie Lut 22 2015 20:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Volgard napisał:

Zdarzyło ci się, że tak kulka się rozpieprzyła w środku, że gluty poszły do detentów, pod oczy +(spod osłon oczu prawie wyskoczyło, a nawet na tym czymś co bolt prowadzi?

Właśnie sprzątam po grze i się dziwię...
do góry
digital-milo

Staż (od roku): 2009
Drużyna: STWA bujacze.com

PostWysłany: Wto Cze 30 2015 13:49    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam,
ja też nabyłem Impulsa, opisy użytkowników pozytywne bardzo,
jednak klamka nie wpisała się w rynek za sprawą marki JT oraz - "leciwego" kształtu body
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> JT Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: