JT Tac 5 Recon - kupie power tube

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> JT
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czoxx

Staż (od roku): 2014

PostWysłany: Sob Sie 02 2014 17:47    Temat postu: JT Tac 5 Recon - kupie power tube Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Na początku napiszę --> wiem ,że utopiłem kase w dziadostwo.
A teraz do sedna - kupiłem tego dziada kompletnie nic nie wiedząc o nim - poszedłem po kosztach ( tani był , myśle na początek mi wystarczy ) i niestety - przyszedł , puszczał gaz , oddałem do serwisu i tu niespodzianka - rozkręcili i stwierdzili uszkodzenie power tube ( poniżej zdjęcie ) , sprzedający wypiera się - twierdzi ,że wysyłał sprawny ,więc zobaczymy jak to się skończy ,ale puki co jak ktoś by miał tą część to proszę o kontakt.

do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
owz

Staż (od roku): 2011
Drużyna: No Excuses Poznań

PostWysłany: Sob Sie 02 2014 18:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ten dział co prawda ale Fanatix chyba ma takie coś za 39zł

http://www.fanatix.pl/sklep/paintball-markery-akcesoria-do-jt-jt-tac-internal-valve-old-zawor-kolniezem-p-1057.html
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> JT Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: