JT Tac 5 Recon - zapadnięta śruba boczna - wyciek gazu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> JT
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czoxx

Staż (od roku): 2014

PostWysłany: Nie Lip 27 2014 15:56    Temat postu: JT Tac 5 Recon - zapadnięta śruba boczna - wyciek gazu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Sprawa jest tego typu: zamówiłem na allegro powyższy marker , przyszedł mi w czwartek , w piątek podpiąłem butle HP i zapadła mi się śruba na boku markera ( jak na zdjęciu ).Próbowałem jakoś to wyciągnąć ,ale za bardzo nie chce wyjść. Nie strzeliłem nawet raz bo słychać jak uchodzi przez tą dziure gaz - możliwe ,że z gwintem się zapadła.Gość z allegro twierdzi ,że był sprawny. Miał ktoś podobny problem ?? Z góry dzięki za odpowiedź.

do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
garsija

Staż (od roku): 2011
Drużyna: Brak

PostWysłany: Nie Lip 27 2014 16:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie miałem tego markera nigdy w rękach ale wydaje mi sie ze jest to najprostsza konstrukcja na bazie Tippmann 98. Ta śruba wygląda jak ta do regulacji prędkości wylotowej w tak zwanej Power Tube wydaje mi sie ze to to przedostatnie od lewej między sprężyną a wężykiem http://www.srv1.pikaba.com/_srv/thumbimage.ashx/image/22772427?width=400 Jednak z racji ze nie miałem doczynienia z tą klamką to nie dam sb głowy uciąć :P
do góry
czoxx

PostWysłany: Nie Lip 27 2014 17:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Yhym, to daje troche światła na sprawe tylko rodzi się pytanie czy to może się tak zapaść ( za bardzo dokręcone ) i da się jakoś to wyciągnąć czy już lipa.
do góry
garsija

Staż (od roku): 2011
Drużyna: Brak

PostWysłany: Nie Lip 27 2014 17:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poczekaj na innych forumowiczów ponieważ nie jestem pewny tego co pisałem :D raczej nie da rady tego wyciągnąć co najwyżej zakleić szczelnie zeby nie ciekło a regulować fps za pomocą sprężyny na młotku :D
do góry
czoxx

PostWysłany: Nie Lip 27 2014 17:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jutro będę w serwisie to zobaczę co powiedzą :) ale każda wypowiedź się przyda :)
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> JT Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: