JT Tac-5m Problem z odbijaniem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> JT
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
shadoworama

PostWysłany: Wto Cze 12 2012 21:44    Temat postu: JT Tac-5m Problem z odbijaniem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Jestem nowy na forum. Posiadam JT Tac-5m ktorego zakupilem miesiac temu, skompletowalem wszystko co mi jest potrzebne do uruchomienia markera oczywiscie sprzet uzywany.

Po zlikwidowaniu wyciueku gazu pojawil sie kolejny problem. Na poczatku wspomne ze butla jest prawidlowo nabita co2 w sprezonej postaci wg instrukcji.
Podczas strzelania markerem bez kulek jest wszystko pieknie ladnie odbija za kazdym razme. Problem pojawia sie w chwili gdy do loadera wrzucam kulki. Strzelam jeden raz lub kilka i nastepuje nieprzyjemna chwila trzeba spowrotem przeladowywac. Nieraz strzele 2 kulki nieraz wogole nie strzele a nieraz oddam kilka strzalow hm... szukalem w googlach na forum wyczytalem ze moze byc zabrudzony "Hamer" wyczyscilem przegladnalem niby ok jest.
Przeladowuje marker naciskam na spust i jest hm takie jak by zgrzytniecie zeslizgniecie czy cos w tym stylu i wtedy juz oczywiscie nie strzeli tylko trzeba spowrotem przeladowac
Nie wiem jak sie do tego tematu zabrac, wydaje mi sie ze butla jest ok bo strzela podobnie jak kolegi.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
shadoworama

PostWysłany: Pon Cze 18 2012 12:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Problem rozwiazany banalny jak sie okazuje kolanko do loadera blokowalo kulki. Przkrecilem kolanko oryginalne czyli to co idzie bezposrednio do gory z markera i problem znikna.

Moze sie to kiedys komus przyda :)

Pozdrawiam
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> JT Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: