Jt quadra problem z wlączeniem wyswietlacza

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> JT
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jass

Staż (od roku): 2009

PostWysłany: Wto Mar 30 2010 18:05    Temat postu: Jt quadra problem z wlączeniem wyswietlacza Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam kupilem marker jt quadra marker strzela w trybie pojedynczym w markerze sa 3 przyciski chcialem przelonczyc na full auto ale zaden przycisk nie reaguje nie wlacza sie takze wyswietlacz moze ktos z was wie czego to wina z gory dziekuje za pomoc...
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Hetman

Staż (od roku): 2004

PostWysłany: Sro Mar 31 2010 13:23    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A on nie jest tylko semi?
Co do wyświetlacza o może Ci już płytka pada?
Nie masz od niego instrukcji :) ?
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
jass

PostWysłany: Sro Mar 31 2010 13:43    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://allegro.pl/item967368276_jt_quadra_paintball_gun_marker_nowy_reg_cena_300.html
kopiłem go na tej aukcji sluchaj nie wiem w instrukcji jest ze ze 3 sekundy i wlancza sie wyswietlacz sa tam 3 zmiany i wlasnie nie wiem teraz czy moze to od bateri chodzi ze jest za slaba?? a plytka nie wiem mam go dzien
do góry
Hetman

PostWysłany: Sro Mar 31 2010 14:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zacznijmy od tego, że to nie jest quadra tylko protium.
Tak, kup dobrą baterię i sprawdź czy działa. Dziwne, że tego nie zrobiłeś przy takim opisie, przecież ten aku kilka lat leżał...
Z tego co kojarzę, to włącza się go tym suwakiem i to wszystko. Przyciski są tylko od timerów i innych dupereli. I dalej mi się wydaje że on ma tylko semi. Na pewno w instrukcji jest inaczej?
do góry
jass

PostWysłany: Sro Mar 31 2010 14:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na pudelku nawet pisze quadra... nie wiem nie mam zielonego pojęcia dzis wloze naladowana na full baterie i zobacze wtedy i co mi teraz proponujesz zrobić z tym fantem
do góry
Hetman

PostWysłany: Sro Mar 31 2010 14:36    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziwne że na pudełku bo coś jest pokręcone. Quadra przede wszystkim miała oczy a poza tym trochę inaczej wyglądała.
Proponuję się bardziej wgłębić w instrukcję, nie wiem co tam jest i pewnie masz ją tylko na papierze ale spróbuj tu zacytować konkretne fragmenty co do trybów, włączania itp.
do góry
jass

PostWysłany: Sro Mar 31 2010 14:39    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

postaram sie zeskanować i wrzucić linka
do góry
Hetman

PostWysłany: Sro Mar 31 2010 14:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poprosimy, może to coś wyjaśni ;) .
do góry
jass

PostWysłany: Sro Mar 31 2010 14:55    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ogólnie jak za taka cene i jak na 1 marker elektryczny oplacalo sie go kupic??
do góry
Hetman

PostWysłany: Sro Mar 31 2010 15:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

... Takie pytania zadaje się przed a nie po. Generalnie to jest egripowany mechanik tylko z odbajerzonym wyświetlaczem, bez niczego. Nawet bym na niego nie spojrzał niezaleznie od ceny.
do góry
jass

PostWysłany: Czw Kwi 01 2010 12:36    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to tak jak mowiles marker nie jest quadra koles pomylil paczki ma mi wyslac nowy... dzieki za pomoc sam napewno bym do tego nie doszedl
do góry
Hetman

PostWysłany: Czw Kwi 01 2010 13:34    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co nie zmienia faktu, że to chyba dalej jest semi? I jeden i drugi.
Skanuj instrukcję...
do góry
mlody_opoczno

PostWysłany: Sro Kwi 07 2010 11:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

intrukcja to quadry http://wyslijto.pl/plik/swxiqa1nf2
do góry
Hetman

PostWysłany: Sro Kwi 07 2010 13:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W tej instrukcji nie ma nic o trybach, jest tylko oczy/bez oczu. Na lcd jest tylko timer, tak jak pisałem...

Dajcie znać jak coś się Wam rozwiąże :) .
do góry
mlody_opoczno

PostWysłany: Czw Kwi 08 2010 15:00    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a mozesz mi powiedziec do czego dokladnie ten timer sluzy?? bo widzialem w nim i tam jest jakies ustawianie czasowe... i mało sie znam mogl bys mi powiedzieć coś o tych oczach?? aaa i czy lepiej grac na tym markerze na elektrycznej spłuczce czy na normalnej tez da rade??
do góry
Hetman

PostWysłany: Pią Kwi 09 2010 10:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Do niczego, to bajer. Odlicza Ci czasy na meczu/grze, żebyś wiedział ile do końca.
Oczy są po to żeby nie strzelić przed pełnym załadowaniem kulki. Na elektrospłuczce zawsze jest lepiej, aczkolwiek to spyder więc przy szybszym strzelaniu kopie jak wściekły.
Kupiłeś już tego markera czy dopiero się przymierzasz?
do góry
mlody_opoczno

PostWysłany: Sob Kwi 10 2010 12:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kupilem za 300zl nowy
do góry
Hetman

PostWysłany: Sob Kwi 10 2010 22:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to jak już kupiłeś to miłego użytkowania ;) i nie wnikajmy w szczegóły.
Na hp rozumiem grasz? I na grawitacyjnej? Czy jeszcze w ogóle nie grasz? Kup sobie jakieś jajko/violkę którąś/albo eye-forca do tego, będziesz miał do przesiadki a i teraz nie zaszkodzi.
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> JT Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: