Gdzie kupic JT-TAC5?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> JT
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lime

PostWysłany: Czw Sty 29 2009 12:37    Temat postu: Gdzie kupic JT-TAC5? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam pytanie gdzie najlepiej (najtaniej) kupic taki marker JT Tac5 interesuje mnie nowy z gwarancja? Była promocja na militaria.pl był za 263 zl. ale się skonczyla :( A moze lepiej kupic PMI Piranha GTI 07?
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
snajp

Staż (od roku): 2007
Drużyna: Osy Paintball Team

PostWysłany: Czw Sty 29 2009 16:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wszystko tylko nie ten marker, jak już nie stać cie na jakiś lepszy sprzęt to kup używkę Tippmanna98 lub coś ze Spydera. A znaj moja dobroć listę sklepów wyślę Ci na PW :)
do góry
lime

PostWysłany: Czw Sty 29 2009 20:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki za liste:) A co myslisz o takim czyms ViewLoader Maxis, bo ja sie za bardzo nie znam bo dopiero zaczynam. Wiem jedno ze bede gral w lesie, i na poczatek potrzebuje cos taniego i prostego powiedzmy na ten pierwszy rok. Jesli mozesz to podaj jakies konkretne nazwy takich tanszych markerow, i wole cos nowego z gwarancja bo znajac zycie cos sie zaraz zepsuje:)
do góry
snajp

Staż (od roku): 2007
Drużyna: Osy Paintball Team

PostWysłany: Czw Sty 29 2009 20:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Stary nie wiem co to nawet jest, kup normalny marker, a na pewno nie zawiedziesz się na pierwszej grze. Tippmann 98, Spyder MR1 lub BT 4 To mogę polecić na początek. Przejrzyj oferty sklepów i wybierz cos co ci spasuje. Poza tym przeczytaj ten wątek
http://paintball.info.pl/forum/viewtopic.php?t=19028
do góry
negentien

Staż (od roku): 08
Drużyna: zlosnik squad

PostWysłany: Pią Sty 30 2009 23:39    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tac jest dobry na 'początki początków' - strzelać strzela, ale nic wiecej. kup lepiej np. MR-1R (za 300zł widziałem go z kolbą, a za 250 bez - w sklepie na K) i oszczędź sobie nerwów.
do góry
lime

PostWysłany: Wto Lut 03 2009 20:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szukam mr1 :) snajp dzieki za liste.
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> JT Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: