Polskie kulki?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> kulki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
baryla

Staż (od roku): 2008
Drużyna: ADHD Paintball Mielec Crew

PostWysłany: Pią Mar 20 2015 8:14    Temat postu: Polskie kulki? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powiedzcie mi, ściema to czy prawda??
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5179313928

I czy malował ktoś tym??
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
TheFandorn

Staż (od roku): 2013
Drużyna: Szukam młodzieżowej Poznan :3

PostWysłany: Pią Mar 20 2015 8:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To sa najtansze noname... W sklepie na g z Warszawy dostaniesz chyba takie same.
do góry
Samael-777

PostWysłany: Pią Mar 20 2015 9:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zakładając najbardziej optymistyczny scenariusz, że nie jest to ściema to kulki mogą być warte uwagi na treningi czy komercję. Przy założeniu że są produkowane w Radomiu to odchodzą koszty transportu z PRC i kilka innych niepotrzebnych wydatków. Przez co można użyć trochę lepszych składników itd.
Ale znając realia możliwe, że kulasy robione są po kosztach, ciężko powiedzieć.

Człowiek jest taki, że nie uwierzy póki nie zobaczy na własnie oczy tej polskiej fabryki.
Sam życzę samych sukcesów producentowi, miło jak lokalny rynek rozwija się z tym kierunku.
do góry
Patryk[Intoxicated]

Staż (od roku): 2005
Drużyna: Rzeszów Intoxicated

PostWysłany: Pią Mar 20 2015 9:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czekamy na recenzje :)
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Devil5

PostWysłany: Pią Mar 20 2015 9:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://fotowrzut.pl/7L297F8E9Z szału nie ma...
do góry
baryla

Drużyna: ADHD Paintball Mielec Crew

PostWysłany: Pią Mar 20 2015 10:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli to nie jest ściema to nie dziwi mnie fakt wypuszczania white boxow na partię próbną (pewnie szkoda im wywalac tysięcy kulek kiepskiej jakości ale nadających się do gry), nie chcą zepsuć sobie marki od początku.

Tylko pytanie czy rzeczywiście są robione w Polsce??
do góry
bitek

Staż (od roku): 2007

PostWysłany: Pią Mar 20 2015 10:55    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A na ich stronie pisze tak:

Cytat:
Siedziba sklepu jest w Radomiu,
specjalizuje się w sprzedaży kulek do paintballu, jesteśmy bezpośrednim importerem kulek od producentów znanych światowych firm RTS, Diablo.

Zdjęcia nie są ściągnięte z google wiec wyglądają na zrobione w farbyce tylko zastanawia mnie dlaczego nigdzie nie podali swojego adresu.
do góry
asg

Drużyna: ZBÓJE ŚWIĘTOKRZYSKIE

PostWysłany: Pią Mar 20 2015 11:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To tak jak polski producent telefonów Myphone...w Chinach.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
BennyKNZ

Drużyna: Horse Team, Magfed Poland

PostWysłany: Pią Mar 20 2015 11:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mogę się mylić ale chyba już widziałem te kulasy na polu. Ba, nawet oberwałem. I co? Lejący się pomarańczowy splat który za chiny nie chce się sprać z kamizelki. Nie mam na myśli odbarwień jak po marbach tylko pomarańczowy barwnik. Za to z portek zeszło super. Tylko czy to na pewno ta kulka była nie wiem.
do góry
TheFandorn

PostWysłany: Pią Mar 20 2015 11:40    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale czego oczekiwać po klkach, których jedna kosztuje 4 grosze? (o ile moja matematyka wyższa nie popelnila bledu ^^ )
do góry
radompaintball

Staż (od roku): 2006

PostWysłany: Pią Mar 20 2015 15:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szanowni Państwo,
wobec wielu spekulacji dotyczących uruchomienia przez nas produkcji pragniemy OFICJALNIE ogłosić, iż zakład produkcyjny znajduje się w Polsce, w Radomiu.

Realizując naszą inwestycję, skorzystaliśmy z pomocy Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007 - 2013.

Dla niedowiarków podajemy numer kancelaryjny wniosku o dofinansowanie oraz link do listy rankingowej Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych:

Znajdą nas Państwo pod pozycją: Lp. 62

http://www.mazovia.pl/downloadStat/gfx/mazovia/pl/mazoviauchwalysejmiku/64/29963/1/zalacznik.xlsx&sa=U&ei=YS4MVbL0BOPjywP38YGACw&ved=0CAUQFjAA&client=internal-uds-cse&usg=AFQjCNGPm4IPiKBq6XhgSG_Jz-44Gy5TJw

Co do jakości kulek - to Wasze opinie będą miały kluczowy wpływ na bieżące modyfikacje naszej formuły tak abyście Państwo finalnie otrzymali kulkę w jakości, której oczekujecie.

Jesteśmy właścicielami strony paintball-kulki.pl Nie mniej jednak nie mieliśmy czasu aby dokonać jej aktualizacji, umieszczając informację o uruchomieniu produkcji. Wkrótce się to zmieni ;-)

Gorąco zapraszamy do współpracy: hurtownie, sklepy, pola paintballowe oraz indywidualnych klientów do współpracy.

RÓWNIE GORĄCO POZDRAWIAMY!!

Marek Gospodarczyk & Piotr Węglicki
:D :D
do góry
Samael-777

PostWysłany: Pią Mar 20 2015 16:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za info :)
Prośba jeszcze o aktualizację strony w tym poprawki techniczne.

Na pewno przetestujemy z kumplami, zobaczymy jak latają
do góry
TheFandorn

PostWysłany: Pią Mar 20 2015 16:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmmm (albo ch nw nw? ) jeśli tak to wyglada czm nie sprobowac? :D
do góry
Lord87

Drużyna: [O.D.A.] One Day Army

PostWysłany: Pią Mar 20 2015 16:55    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja chętnie wypróbuję nasz Polski produkt jak kule będą jakości GI 3 to będę stałym nabywcą
do góry
asg

Drużyna: ZBÓJE ŚWIĘTOKRZYSKIE

PostWysłany: Pią Mar 20 2015 18:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to panowie do roboty. Wasze tłumaczenia, co do braku czasu na aktualizację strony, nie stawiają was w dobrym świetle. W dobie internetu, albo się wydaje kase na reklame w necie, albo się do niego nie wchodzi. Mam nadzieje, że cała reszta jest na wysokim poziomie.
do góry
Gigs

Staż (od roku): 2010
Drużyna: A-Men

PostWysłany: Pią Mar 20 2015 18:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo cieszy, że to nasz, Polski produkt.
Dla mnie w jakości GI 2 i jestem bardzo, bardzo :-)

Czekam na pierwsze opinie/testy. Lokalizacja fabryki zobowiązuje :-)

Pzdr. 4all.
do góry
Mochito

PostWysłany: Pią Mar 20 2015 19:36    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Życzę powodzenia producentom POLSKICH KULEK wreście ktoś się za to zabrał i mam nadzieję że z czasem będą jakościowo zbliżone lub leprze od czołowych producentów i jeszcze raz POWODZENIA PANOWIE
do góry
Radzik

Drużyna: NoNsense Crew / No Excuses

PostWysłany: Pią Mar 20 2015 20:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jutro podobno mam testować te kulki - postrzelamy zobaczymy opiszemy
do góry
pchelekbp

PostWysłany: Sob Mar 21 2015 21:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja na bank w najbliższym czasie spróbuje ale nawet jak kulki wypadną średnio trzymam kciuki za Polskie kulasy i wyśle opinie bezpośrednio do producenta :D bo niema się co oszukiwać nie da się od razu zacząć produkować kulek najwyższej jakości. Potrzebny jest czas i rzetelne opinie zwłaszcza że nawet najwięksi producenci puszczają buble. Jak to Polak musi po krytykować i posmęcić :p

I mała sugestia dla producentów kulek żebyście dodali w zakładce "sprzęt/kulki/Polskie kulki/White Box" i tam na bieżąco będziecie mogli sprawdzać opinie na temat swoich kulek i nawet jak będą się pojawiać następne klasy kulek
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Supra93

Staż (od roku): 2014

PostWysłany: Sob Mar 21 2015 22:32    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Jak najbardziej kulki zakupię i przetestuję w boju. Jeśli ma być to towar Polskiej produkcji i będzie w pełni OK to się nim zainteresuję. Swoją opinię na pewno zamieszczę na PSI. Pomóżmy naszej ojczyźnie zaistnieć w świecie-tym codziennym jak i PB.
Prosta sprawa, Polak sprawdzi, Polak powie.
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> kulki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: