syczenie rączki GoG eXTCy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Smart Parts
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kempsi

PostWysłany: Wto Paź 25 2016 17:50    Temat postu: syczenie rączki GoG eXTCy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam problem z moim Gogiem eXTCy. Skręciłem go, wszedlem na pole. I po wystrzeleniu jednej kulki zaczal syczeć z rączki (na zdjeciu), potem jak próbowałem strzelac dalej to 2 kulki wylatywaly swobodnie z lufy pod wpływem grawitacji. I znowu 1 leci normalnie i 2 swobodnie i tak proces sie powtarzał. Pierwszy raz uzywalem bolta Techt XL GoG. Z duelem ustawionym na 19. (na stockowym bylo 24). Jak zmieniłem bolt spowrotem na stockowy i zmieniłem duel na 24 to strzelał normalnie ale syczał dalej z miejsca na rączce. I niewiem czym to może byc spowodowane. Czy to tylko oring czy grubsza sprawa?
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Kardyn

Staż (od roku): 2009
Drużyna: Renegaci

PostWysłany: Wto Paź 25 2016 17:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma zdjęcia :(
do góry
Kempsi

PostWysłany: Wto Paź 25 2016 19:05    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dodam zaraz zdjęcie:)
do góry
Kempsi

PostWysłany: Wto Paź 25 2016 19:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/oyVtQAN2Sp15ZIuskMxZW3i7AV5K~U
Z tego miejsca syczy dokładnie
do góry
Kardyn

Staż (od roku): 2009
Drużyna: Renegaci

PostWysłany: Wto Paź 25 2016 19:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Stawiam na uszkodzonego o-ringa , rozkręć ,zobacz i daj znać co z tym problemem .
do góry
gor7

PostWysłany: Wto Paź 25 2016 20:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Grasz na co2 czy hp?
do góry
gor7

PostWysłany: Wto Paź 25 2016 20:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podejrzewam że masz zle ustawiony marker. Na forum lub youtube poszukaj jak zmienia sie tryb co2 na hp, wg mnie tu leży przyczyna.
do góry
Kempsi

PostWysłany: Wto Paź 25 2016 22:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Używam od zawsze HP
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Smart Parts Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: