Spyder MR1
Idź do strony 1, 2, 3 ... 34, 35, 36  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Miluś

Staż (od roku): 2006
Drużyna: [ST]

PostWysłany: Czw Maj 25 2006 17:53    Temat postu: Spyder MR1 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
przegladajac forum nie trafilem na temat dotyczacy Spydera MR1 (trafilem na jeden ale mowa byla tam tylko i wylacznie o spydrze mr2). Tak wiec chcailbym poznac opinie tych osob ktore go posiadaja lub nim graly.

Z gory dziekuje
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
sonic

Staż (od roku): 2004
Drużyna: Częstochowska Piechota Paintballowa // PB Lovers

PostWysłany: Czw Maj 25 2006 20:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem moge sie mylic ale chyba jedyna różnica tkwi w egripie i różnicami zwiazanymi właśnie z jego obecnością w porównaniu do mr1... poza tym design troszke inny i brak szyn celowniczych.... wiecej grzechów nie pamietam :P
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Miluś

PostWysłany: Sob Maj 27 2006 13:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czyzby nikt na forum nie mial tego Spydera????

troche mnie to dziwi ze nikt sie nie wypowiada
do góry
sonic

PostWysłany: Nie Maj 28 2006 16:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ehhh wychodzi na to ze jestem nikim :)
hehe
PS: tak tylko sie smieje :P
pozatym wiekszosc chyba woli dolozyc pare złociszy i zakupic mr2 ktorego i tak narazie malo w polsce sie widuje
do góry
*Mike*

Staż (od roku): 1995

PostWysłany: Nie Maj 28 2006 17:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Generalnie ciezko bedziesz mial w tej chwili o jakies obiektywne opinie o tych markerach, sa od niedawna na rynku i na prawdziwa opinie oparta na faktach (wydana przez uzytkownikow a nie teoretykow ;))) lub dilerow sprzetu) bedziesz musial troche poczekac. Jedynie co to fakt, ze markery sa robione przez znana od dawna i sprawdzona na rynku paintball`owym firme Kingman - to tyle, powodzenia...
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Miluś

PostWysłany: Nie Maj 28 2006 18:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no w sumie tak.
sorki sonic nie mialem tego na mysli
do góry
Miluś

PostWysłany: Nie Maj 28 2006 20:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Waszym zdaniem warto kupic za taka cene jaka teraz obowiazuje np na Kansusie albo Skillu??
do góry
sonic

PostWysłany: Sro Maj 31 2006 21:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Leito... spx ;) mnie to osobiscie rozbawiło
cena... taka jakaś... ani dobra ani zła :) cieżko stwierdzić nie znając sprzetu... jesli masz mozliwosc to najlepiej udaj sie do sklepu pomacac klamke... moze rozwieje to wszelki wątpliwości
do góry
Miluś

PostWysłany: Czw Cze 01 2006 14:59    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Raczej nie moge sie udac bo mam troche za daleko, poniewaz z Augustowa jestem
do góry
grigor

PostWysłany: Czw Gru 14 2006 12:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

i co kupiłes ten sprzet bo ja mam problema małego. http://www.paintball.info.pl/forum2/index1.php?akcja=nowy_post
odezwij sie jak mozesz. THX
do góry
rogal [P]

Staż (od roku): 2000
Drużyna: http://www.pumper-nickel.net/

PostWysłany: Pon Lut 19 2007 20:11    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pytanie do wlasicieli: kto moze powiedziec jakiej szerokosci jest szyna montazowa? 11 czy 22mm?
do góry
Martin [JARHEADS]

Drużyna: JARHEADS

PostWysłany: Pon Lut 19 2007 21:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czołem!

odpowiadam jako właściciel: szyna ma szerokosć 22mm, czyli standard RIS. Od razu podpowiadam, że ewentualny montaż kolimatora jest możliwy przy zastosowaniu jakiejs sprytnej podwyżki, bo:
a) inaczej się nie złożysz do strzału tak żeby patrzeć przez kolimator (chyba, że demontujemy stockową kolbę)
b) szyna jest dosyć krótka, od przodu dodatkowo ogranicza ją feed
c) MR1 ma górny naciąg bolta - uchwyt częściowo porusza się wewnątrz szyny

Pozdrawiam!

http://www.jarheads.bielsko.com.pl
do góry
Martin [JARHEADS]

PostWysłany: Pon Lut 19 2007 21:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czołem!

odpowiadam jako właściciel: szyna ma szerokosć 22mm, czyli standard RIS. Od razu podpowiadam, że ewentualny montaż kolimatora jest możliwy przy zastosowaniu jakiejs sprytnej podwyżki, bo:
a) inaczej się nie złożysz do strzału tak żeby patrzeć przez kolimator (chyba, że demontujemy stockową kolbę)
b) szyna jest dosyć krótka, od przodu dodatkowo ogranicza ją feed
c) MR1 ma górny naciąg bolta - uchwyt częściowo porusza się wewnątrz szyny

Pozdrawiam!

http://www.jarheads.bielsko.com.pl
do góry
luxferro

Staż (od roku): 2005
Drużyna: Farbapapaz Sqat

PostWysłany: Sro Lut 21 2007 0:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Planuje zakupić MR1 i gnębi mnie tylko 1 obawa, o której niezasadności chciałbym się upewnić, z racji świeżości tego wątku - chodzi o dopasowanie lufek z gwintem Spydera do tego markera. Rozumiem, że w MR1 (w przeciwieństwie do MR2 i MR3) nie będzie problemu z żadną obudową markera i będzie można wsadzić każdą spyderowską lufkę - tak ?? np. Progressive Boss 16" :).
P.S.
Ewentualnie odpuście sobie komentarze, że to już było i żebym użył opcji SZUKAJ, bo odpowiem... "Pocałujcie mnie w... ":P
Pozdrowienia dla całej Paintballowej Braci, bez względu na to czy chce im się odpowiadać na pytania, czy nie :)
do góry
Martin [JARHEADS]

PostWysłany: Sro Lut 21 2007 1:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

@ Luxferro: lufa, o której piszesz, powinna pasować do MR1, zresztą jak każda inna z gwintem spyderowskim. Ograniczenie, o którym zapewne myślisz, dotyczy modeli MR2 i MR3 gdzie przy wkręcaniu lufy z grunszym / bardziej rozbudowanym tyłem przeszkadza plastikowa obudowa / nakładka (taka na ozdobę;-)) na markerze.

Zastanów się jednak, czy nie kupić lufy 14". Ja mam NightSticka 16" i jakoś nie mogę się przyzwyczaić do tak długiego markera ;-) Zwłaszcza, że długo grałem na stockowej lufie 12". Długość giwery jest szczególnie uciążliwa przy grze na budynkach, czyli CQB.

Pozdrawiam!

P.S.
a o lufach do MR1 już było ;P
do góry
luxferro

Staż (od roku): 2005
Drużyna: Farbapapaz Sqat

PostWysłany: Sro Lut 21 2007 1:40    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki Martin! O to własnie mi chodziło, czy nie będę miał problemu!
Jeśli chodzi o długość lufy to kwestia przyzwyczajenia w lesie - wiadomo na budynki założę stockową bo dłuższą bym już nie raz połamał na innych klamkach :P
Pozdrawiam!! i smacznego :P Śledzika!!
do góry
Krzysiek2099

PostWysłany: Sro Lut 21 2007 19:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam boomsticka na gwincie spydera. Jak trzeba to robię sobie 18" a na budynki zmieniam front i mam 14".
do góry
Krzysiek2099

PostWysłany: Sro Lut 21 2007 19:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kwestia tylko czy sprężyna w MR1 jest na tyle mocna by po zmianie lufy nie stracić na prędkości. Ja w swoim Dragonie Electro po zmianie lufy na 18" muszę pokręcać go na max by mieć te 290 na chrono.
do góry
Hicks [Krejsers]

Drużyna: Krejsers

PostWysłany: Sro Lut 21 2007 22:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

BTW: w moim MR3 mam stockową lufę 10", Jest super na walkę w budynkach, na średnim dystansie - na pewno ma lepsze skupienie na tych samych kulkach co tipek A5 na 18" lufie.
Ale jest jeden wyjątek. Niech tylko zetnie kulkę w lufie i zostanie choćby mikrogram farby gdzieś tam to zawija kulki aż miło mimo, że lufa i bolt czyste.
Sądzę, że lufa 12"...14" załatwi to rzadkie zjawisko. Zamówiłem JJ ceramic 12"...
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Martin [JARHEADS]

PostWysłany: Wto Mar 13 2007 16:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Panowie!

Macie może jakieś doświadczenai z wymianą kolby w MR1? Pech chciał, że na ostatnim strzelaniu połamałem stockową kolbę ;-/

Myślę, żeby dokupić nową, która w odrożnieniu do stockowej, nie będzie przeszkadzała w celowaniu ;-) Chodzi mi po głowie zakup kolby "gas trough" wkręcanej do bottom-linea (chyba najtańsza opcja). Rozważam też opcję kupna składanej kolby - wkręcana w miejsce oyginalnej.

Jeżeli wymienialście kolbę, polećcie proszę jakieś ciekawe rozwiązanie. Z góry dziękuję za Wasze opinie!
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 34, 35, 36  Następny
Strona 1 z 36

Skocz do: