Spyder Sonix 2005 - jakie oringi?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
raven3run

PostWysłany: Sob Lut 02 2013 13:18    Temat postu: Spyder Sonix 2005 - jakie oringi? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
Posiadam dość starego markera, ale bardzo go lubie, ostatnio siadło mi pare oringów i chciałbym je wymienić, czy znacie ich wymiary, lub ew gdzie można je kupić?

Wiem też, że oringi do modelu 2005 są identyczne rozmiarami jak oringi nowszych modeli

Pomóżcie!
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
arturdziki90

Staż (od roku): 2010
Drużyna: Rebels/RPT/PSI/Husaria/DARK ANGELS

PostWysłany: Sob Lut 02 2013 15:05    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja na twoim miejscu zadzwoniłbym do sklepów, które mają w ofercie markery spydera i posiadają serwis. Pierwszy sklep jaki mi się nasuwa K.. oni spełniają te dwa kryteria.

Ps jakbyś napisał od czego są te oring, lub jakieś numery katalogowe, było by łatwiej coś dobrać. Bo tutaj nikt nie jest wróżką i nie wie czy ci są potrzebne oringi od bolta czy od czegoś innego.
do góry
kr1st0

Staż (od roku): 2008
Drużyna: JWP Brav Kielce, ******************** ZBÓJE ŚWIĘTOKRZYSKIE ********************

PostWysłany: Sob Lut 02 2013 15:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

raven3run: spyder.tv. Poszukaj w sekcji z manualami a potem do sklepu z uszczelkami lub do najbliższego sklepu z hydrauliką. Tam znajdziesz potrzebne uszczelki. W sumie potrzebujesz 3 sztuki: na hammer i do rega x2.

Pozdr,
kris

ps. O ile pamiętam, to tam pasują oringi z butli...
do góry
raven3run

PostWysłany: Sob Lut 02 2013 17:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oringi chce wymienić wszystkie, tzn wszystkie które wchodzą do markera, pomijając przewody doprowadzające gaz.

w manualu czytałęm i niestety nie ma wymiarów oringów. Numery katalogowe to: 19A do strikera oraz 09 do reszty.

kr1st0, niestety lokalnie w sklepach z hydrauliką nie znalazłem takich oringów, są jedynie 14x2mm i są za duże, potrzebne mi prawdopodobnie 14x1.8, a do strikera to niemam pojęcia jaka to uszczelka, a najgorsze jest to, że właśnie ona mi pękła.

PS?
Czy ten sklep na k to kan***? Bo nie siedze w sklepach i nie orientuje sie co i jak :)
do góry
Spidi67

Drużyna: Jarheads

PostWysłany: Sob Lut 02 2013 17:43    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

"Striker O-ring #14.3 1.7" - 14x1.78 mm będzie pasował !!!
do góry
raven3run

PostWysłany: Nie Lut 03 2013 11:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spidi67, nie ma 14x1.78, nie znalazłem takich, nawet na allegro, są jedynie 14x1.8, czyli myslisz ze te spasuja? No bo inne tez sa prawdopodobnie 14x1.8 czy 15x1.8? juz sie pogubilem :(
do góry
kr1st0

Drużyna: JWP Brav Kielce, ******************** ZBÓJE ŚWIĘTOKRZYSKIE ********************

PostWysłany: Nie Lut 03 2013 11:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

raven3run: http://paintball.info.pl/forum/viewtopic.php?t=28479&f=146

Jak większość rzeczy, Twój problem był już poruszony na forum. Wystarczy poszukać... ;) A po oringi calowe idź do Obi, Castoramy i szukaj na dziale z hudrauliką... Tam się stosuje wymiarowanie calowe :|

pozdr,
kris
do góry
raven3run

PostWysłany: Nie Lut 03 2013 14:20    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki wielkie! :)
do góry
raven3run

PostWysłany: Sro Lut 06 2013 18:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeszcze takie małe pytanko:

Wymieniłem oringi - gdy wpuszczam co2 wszystko jest jak należy, nic już nie syczy itd.
Natomiast gdy oddam strzał nie odbija bolta (nie przeładowywuje się)
Czym może być to spowodowane? Czy takie strzelanie na sucho bez kulek ma jakieś znaczenie? Bo gdy zatykam otwory wylotowe lufy i loadera normalnie bolta odbija.

Ktoś mi pomoże w tym temacie?
do góry
Tonnrud

Staż (od roku): :-)

PostWysłany: Sro Lut 06 2013 19:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a wymieniles uszczelki na orginalne czy cos samemu dobrales ?
wyjmij bolt i sprubuj strzelic bez niego i zobacz czy wtedy bedzie dobrze chodzil
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
[HSS] Jubszy

Staż (od roku): 2004
Drużyna: Jarheads, Magfed Poland, Bulwers

PostWysłany: Sro Lut 06 2013 20:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Smarowałeś czymś bebechy po wymianie oringów?
Oringa na striker ciężko dobrać poza oryginalnym. Jeżeli polegniesz to kup sobie dedykowany w Kansusie i po problemie.
do góry
raven3run

PostWysłany: Sro Lut 06 2013 21:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wszystkie oringi kupilem w kansusie, nasmarowalem smarem silikonowym,

Tonnrud, nie probowalem tego sposobu, ale czy jak wyjme calego bolta i zostawie stiker to to w ogole bedzi dzialac?
do góry
Tonnrud

PostWysłany: Sro Lut 06 2013 21:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czemu ma nie dzialac ?
bolt to tylko kawal ajzola
do góry
raven3run

PostWysłany: Sro Lut 06 2013 22:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po wyciagnieciu bolta dziala normalnie, odbija za kazdym razem, ale cos syczy, gdy bolt jest nic nie syczy no ale nie odbija
do góry
Tonnrud

PostWysłany: Sro Lut 06 2013 22:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to zaloz bolt ale bez uszczelek - wymienials je takze ?
do góry
raven3run

PostWysłany: Sro Lut 06 2013 22:23    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak na bolcie też wymieniałem uszczelki, bez uszczelek jest to samo co z uszczelkami, nie odbija go, generalnie wygląda to tak jakby kilka razy wystrzelił i wraca do punktu niezaładowania
do góry
Tonnrud

PostWysłany: Sro Lut 06 2013 22:30    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a masz gaz w butli ? :)
masz za mala sile powrotna na mlotku ( cisnienie ) stad problem z powrotem przy zalozonym bolcie
do góry
raven3run

PostWysłany: Sro Lut 06 2013 22:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gaz mam, dzis ladowalem butle do pełna,

Co z tym moge zrobic? jak to naprawic?
do góry
Tonnrud

PostWysłany: Sro Lut 06 2013 22:43    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a przed wymiana uszczelek dzialal ?
do góry
raven3run

PostWysłany: Sro Lut 06 2013 22:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak, dzialal, moze filtr powietrza przeczyscic? moze to miec jakis wplyw na cisnienie?
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: