Spyder Sonix - porada
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maciek$$$

PostWysłany: Pią Paź 26 2012 18:59    Temat postu: Spyder Sonix - porada Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co myslicie o markerze Spyder Sonix jak bedzie sie nadawal do gry w speeda??
Czy moge do niego zamontowac Cyclone Feed System??
Czy warto kupic ten marker??
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Tonnrud

Staż (od roku): :-)

PostWysłany: Pią Paź 26 2012 19:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie
Nie
Tak
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
pecet

Staż (od roku): 2010
Drużyna: Ała Ała Warszawa

PostWysłany: Pią Paź 26 2012 19:17    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tonnrud napisał:
Nie
Nie
Tak

Zgadzam się z Tonrudem. Marker dobry na początek i nie drogi. Ja zaczynałem od Spydera i nigdy mi nie syknął ani nie zawiódł. Dobra i oszczedna w gazie klamka.
do góry
Maciek$$$

PostWysłany: Pią Paź 26 2012 19:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a wiec jaki (nie za drogi) marker polecalibyscie do speeda??
do góry
Tonnrud

PostWysłany: Pią Paź 26 2012 19:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

www.google.pl
do góry
pecet

PostWysłany: Pią Paź 26 2012 19:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

takich tematów już kilka było na tym forum. poszukaj sobie sam bo już nawet nie chce mi się pisać o tym...policz ile masz piniendzy i na forum na pewno znajdziesz coś w twoim zasięgu portfela...
do góry
Maciek$$$

PostWysłany: Pią Paź 26 2012 19:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale prosilbym abyscie ci mi troche poradzili bo zanim tu napisalem ptzeczytalem kilka tematow lecz jedni sa za inni przeciw a ja chcialbym tylko zebyscie mi napisali swoje modele jak sie sprawuja oraz dlaczego warto go kupic
do góry
r00fi

Staż (od roku): 2011
Drużyna: Ninja Lublin

PostWysłany: Pią Paź 26 2012 20:00    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spojrzyj na PE ETha lub Empire Mini.
do góry
kr1st0

Staż (od roku): 2008
Drużyna: JWP Brav Kielce, ******************** ZBÓJE ŚWIĘTOKRZYSKIE ********************

PostWysłany: Pią Paź 26 2012 20:05    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

r00fi: skoro szuka Sonixa, to po ch. polecasz mu Ethę? Może Dm12? Niech szuka lekko używanego...

pozdr,
Kris
do góry
pecet

PostWysłany: Pią Paź 26 2012 20:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

albo geło 4.1 i ego 14
do góry
r00fi

Staż (od roku): 2011
Drużyna: Ninja Lublin

PostWysłany: Pią Paź 26 2012 20:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kr1st0 napisał:
r00fi: skoro szuka Sonixa, to po ch. polecasz mu Ethę? Może Dm12? Niech szuka lekko używanego...

Pytał czy Sonix jest dobry do speeda. Odpowiedź nie i...

Maciek$$$ napisał:
a wiec jaki (nie za drogi) marker polecalibyscie do speeda??

Więc poleciłem. Używki można w fajnej cenie znaleźć :) Wszystko w temacie sie zgadza? Myślę że tak :) Dostał zalążek pewnych klamek, popatrzy może akurat nie skorzysta z tych propozycji a padnie na coś innego. Pozdrawiam i powodzenia!
do góry
Golin

Staż (od roku): 2012

PostWysłany: Pią Paź 26 2012 20:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam za dwie stowy zepsuta spyder electre :D
do góry
Tonnrud

PostWysłany: Pią Paź 26 2012 20:23    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

r00fi napisał:
kr1st0 napisał:

Pytał czy Sonix jest dobry do speeda. Odpowiedź nie i...

jakie pytanie taka odpowiedz - mam wypracowanie pisac po raz n-ty na ten sam temat ?
nie laska uzyc wyszukiwarki ?
skoro komus nie chce sie szukac to dlaczego komukowlwiek ma sie chciec odpowiadac lub traktowac pytanie powaznie ?

Maciek$$$ napisał:
ale prosilbym abyscie ci mi troche poradzili bo zanim tu napisalem ptzeczytalem kilka tematow lecz jedni sa za inni przeciw a ja chcialbym tylko zebyscie mi napisali swoje modele jak sie sprawuja oraz dlaczego warto go kupic

zadajesz to samo pytanie ktore padaly wczesnie do tych samych ludzi i czego oczekujesz ? Ze inaczej odpowiedza ? Nie ran mych uczuc bo niewiele mi ich zostalo . . .
do góry
Maciek$$$

PostWysłany: Pią Paź 26 2012 20:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tonnrud
sorry ze ci tak powiem ale jezeli nie chcesz to nie pisz ok? Bo kto chce napisac i mi pomoc to niech pisze a jezeli nie chcesz mi pomoc to nie pisz nie obraze sie
do góry
Maciek$$$

PostWysłany: Pią Paź 26 2012 20:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A jaki mi byscie polecali marker do speeda tak do 700 zl?
do góry
19Fan45

Staż (od roku): 1410

PostWysłany: Pią Paź 26 2012 20:36    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przez takie powtarzalne pytania jak twoje na forum robi się burdel.. więc użyj z łaski swojej wyszukiwarki a dostaniesz odpowiedzi na wszystkie nurtujące cię pytania.

Pozdrawiam.
do góry
Tonnrud

PostWysłany: Pią Paź 26 2012 20:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Maciek$$$ napisał:
Tonnrud
sorry ze ci tak powiem ale jezeli nie chcesz to nie pisz ok? Bo kto chce napisac i mi pomoc to niech pisze a jezeli nie chcesz mi pomoc to nie pisz nie obraze sie

czy pruba pokazania Tobie jak uzyc wlasnej glowy i inteligencji w celu odpowiedzi na Twoje wlasne pytania bez zawracania dupy innym i spamowania na forum zalicza sie do pomocy Tobie czy tez juz nie ?
do góry
Maciek$$$

PostWysłany: Pią Paź 26 2012 20:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sorry nie chcem sie z tb na forum

A i dobrze wiesz o co mi chodzi
do góry
Tonnrud

PostWysłany: Pią Paź 26 2012 20:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie , nie wiem o co Tobie chodzi . Zakladasz drugi juz temat o tej samej tresci mimo upomniej ze strony uzytkownikow , sam nie wiesz czego chcesz a chcesz miec podane odpowiedzi na Twoje pytania na tacy zamiast jak kazdy normalny czlowiek uzyc wlasnej glowy . Dziewczyne tez beda Ci koledzy wybierac i testowac ?
Ogarnij sie chlopie , poczytaj , pomysl pograj a jak faktycznie bedziesz mial problem napisz na forum a odpowiedz na nurtujace Cie pytanie z checia kazdy udzieli .
do góry
szpadliszi

Drużyna: DOP/AłaAła

PostWysłany: Pią Paź 26 2012 22:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Maciek$$$, a po co Ci marker do speeda ?
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: