Spyder Electra 08
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szpadliszi

Drużyna: DOP/AłaAła

PostWysłany: Pią Sie 07 2009 10:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem - wymiana klamki , defekt z rysującym sie boltem to jakis kwas ... mialo byc pięknie, a tu spyderowe akcje jakies.
sprawdz po odsylce, czy jakis "magik" nie wyszlifował Ci tego fragmentu komory swoim pro-pilnikiem

szkoda,ze tak Ci sie trafilo, bo klamka generalnie spox - a tu takie pierwsze wrażenie lipne

daj znaka , jak sprawa sie zakonczyla
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Hetman

Staż (od roku): 2004

PostWysłany: Pią Sie 07 2009 19:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam natomiast wrażenie, że to wada fabryczna - został kawałek wióra po nie wykończonym otworze i tak rysuje.
do góry
szpadliszi

PostWysłany: Pon Sie 10 2009 9:05    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zdecydownie wada fabryzna, dlatego nie powinno byc problemów z wymianą
do góry
Hetman

PostWysłany: Pon Sie 10 2009 9:43    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szpadliszi napisał:
zdecydownie wada fabryzna, dlatego nie powinno byc problemów z wymianą

Ale chodziło mi o to że tak wyszło z maszyny, z przypadku i nikt tego normalnie nie sprawdza, że mogło się zdarzyć w każdym markerze.
No dobra, nie w każdym, jeśli na przykład ego przestrzeliwują przed spakowaniem :) .
No dobra, w tipku też nie, bo to odlew...

PS: ale se porównałem, ego do tipka... :P
do góry
szpadliszi

PostWysłany: Pon Sie 10 2009 10:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jedno i drugie gniotsa-niełamiotsa , wiec mozna wrzucic na jedna półkę :)

co do electry - powinno byc przestrzelone przed spakowaniem tak czy siak ..
do góry
Hetman

PostWysłany: Pon Sie 10 2009 12:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To powinno zależy od ceny.

A od dziś będzie standardowa rada na forum :P "nie przepłacaj za ego, kup tipka!"
do góry
Ignis

PostWysłany: Pon Sie 10 2009 13:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Taka ciekawostka, kilka osób pytało mnie na priv o sklep z którego pochodził marker, ponieważ też niedawno kupili klameczki i mieli niemałe problemy, w jednym nawet brakowało jakichś bebechów! Okazuje się, że wszystkie pochodziły z tego samego sklepu... Ja nic nie sugeruję, to może być zwykły przypadek.
do góry
Zonkul

Staż (od roku): 2001

PostWysłany: Pon Sie 17 2009 12:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podaj nazwe sklepu, to zaraz znajdzie sie jakis 'ojciec chrzestny' próbujący ratować dobre imie sklepu i dostaniesz coś gratis a i wymianę może przeprowadzą szybciej:P
do góry
Ignis

PostWysłany: Pon Sie 17 2009 13:34    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na dzień dzisiejszy mogę napisać coś więcej... W dniu 08.08.09 odesłałem klameczkę z potwierdzeniem odbioru do assassinów - tak to właśnie był mój ulubiony sklep w którym co miesiąc zostawiałem 1000zł. Dostałem potwierdzenie odbioru na dzień 10.08.09, serwisant assasinów zarzekał się, że klameczka następnego dnia zostanie do mnie odesłana. Dziś jest 17.08 a kuriera dalej nie widać, wspomnę, że w dniu w którym kupowałem klamkę stała Ona po 849zł, dziś jej cena to 729zł! Napisałem więc do Panów którzy tyle mi naobiecywali... Stwierdzili, że jutro marker na pewno będzie u mnie... Ale... I tu wklejam fragment rozmowy:

JA: mogę wiedzieć jakie wady znalazło fachowe oko serwisanta? Faktycznie pod boltem była ostra krawędź czy może sam bolt był jakoś krzywo lany?

ASSASSIN: czasami zdarza się, że pin mocujacy bolta uderza w krawedz tej dziuru w ktorej sie porusza i tworzy sie rant ktory rysuje bolta trzeba go poprostu podpilowac i to wszystko defacto ani rant ano porysowany bolt nie maja wplywu na funkcjonowanie markera,,,

(Czyli Panowie spiłowali mi marker swoimi super pilniczkami i uważają, że sprzęt jest sprawny... Przecież zapłaciłem za nowy sprzęt a nie sprzęt po reanimacji!!! Ciekawe czy chociaż wymienili porysowany bolt na nowy...)

JA: czyli mam rozumieć, ze marker nie został wymieniony tylko naprawiony?

(W Piśmie reklamacyjnym wyraźnie zaznaczyłem, że ma zostać wymieniony na nowy!!! Zgodnie z art. 8 ust. 1 ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U z 2002 r., Nr 141, poz. 1176) wyraźnie wynika, iż wybór między naprawą a wymianą uszkodzonego sprzętu na nowy należy do konsumenta!!!)

ASSASSIN: tak

W tym momencie akcje assassinów spadły u mnie do zera. Panowie mają olewające podejście do klienta, nie można liczyć na dostarczenie towaru w ustalonym terminie a o wymianie uszkodzonego na nowy można zapomnieć, nie po to przecież trzymają na zapleczu sztab szpeców od piłowania, tuzin ekspertów od wykręcania śrubek i drugie tyle od ich wkręcania, żeby wymieniać sprzęt, przecież Oni go naprawią ;)

Gdybym mieszkał gdzieś w okolicach Krakowa to na pewno bym tego tak nie zostawił, rzecznik praw konsumenta i Panowie cieniutko piszczą... niestety brak czasu i zbyt duża odległość uniemożliwiają mi jakiekolwiek działania. Tak więc ostrzegam wszystkich:

ASSASSINY = BANDA ZŁODZIEI

Dziękuję za uwagę.
do góry
Juhta

Staż (od roku): 2007

PostWysłany: Pon Sie 17 2009 13:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zaraz jakis przedstawicielek sklepu napisz coś w stylu (zeby ratować reputacje)

,,Wcale nie jestesmy zlodziejami !!!!
W związku z pomyłką przepraszamy marker damy nowy i gratis barrelbag z napisem assassins''
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Ignis

PostWysłany: Pon Sie 17 2009 13:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Prędzej dostanę prywatną wiadomość, że jeśli edytuje moje posty to jakoś się załatwi tą niefortunną pomyłeczkę a serwisant zostanie ukarany ;>
do góry
Juhta

PostWysłany: Pon Sie 17 2009 14:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

za pozno... mam screeny XD
do góry
szpadliszi

PostWysłany: Pon Sie 17 2009 14:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pieknie .....
a idz pan w ch.... z taka obsluga
do góry
Juhta

PostWysłany: Pon Sie 17 2009 18:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Michał
(sprzedaż detaliczna i hurtowa)

Tel: 506 018 092
Gg: 2048503

Grzegorz
(sprzedaż detaliczna i hurtowa)

Tel: 506 018 120
Gg: 7555212

Grzesiek
(sprzedaż detaliczna, serwis)

Tel: 508 372 604
Gg: 3470279

Wiesz kogo wieszać za jaja ... XD
do góry
Ignis

PostWysłany: Pon Sie 17 2009 19:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Właśnie z tym Grześkiem z serwisu gadałem, poczekam do jutra i zobacze jak ta ich naprawa wygląda, no i czy bolt został wymieniony...
do góry
Zonkul

PostWysłany: Pon Sie 17 2009 19:55    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wymieniaj bolta tylko cały marker(sprawdź numer seryjny)..nigdy nie wiesz co tam jeszcze moze sie wziąć i spsuć po czasie..
do góry
Ignis

PostWysłany: Pon Sie 17 2009 19:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przecież napisałem pismo reklamacyjne, zaznaczyłem iż chcę wymiany... Ale nic sobie z tego nie zrobili i wjechali pilniczkami do komory z boltem. Co jeszcze moge zrobić? Ja będę wysyłał reklamację a Oni będą odsyłali:/
do góry
Zonkul

PostWysłany: Pon Sie 17 2009 20:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

musisz mieć odpowiedź na piśmie, gdzie napiszą, że wada została usunięta bla bla bla..
dopiero z pisemnym rozpatrzeniem reklamacji możesz coś działać w uokik, ale to raczej bez sensu.

pozostaje sąd.

zawsze jednak możesz codziennie na głównej zakładać temat "Assasins to złodzieje" albo coś takiego:D ale to wymaga baaardzo dużo samozaparcia:P

pozdro i powodzenia w załatwianiu sprawy
do góry
Hetman

PostWysłany: Pon Sie 17 2009 20:30    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmmm, musiałbym mieć w ręku markera (przed operacją) ale jeśli chłopaki mieliby rację co do rozklepywania to wtedy wszystkie co do jednej sztuki byłyby wadliwe fabrycznie = ponieważ byłaby za krótka szczelina na pina... Wtedy też pilnik+nowy bolt powodują że jest lepsze niż nowe :) .
Tylko mi się to nie widzi - po zdjęciach miejsce w którym był rant to kanał gazowy, na krawędzi szczeliny mogło się coś rozklepać ale dodatkowo.
do góry
Ignis

PostWysłany: Wto Sie 18 2009 19:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Faktycznie źle zaznaczyłem na tym zdjęciu, krawędź powstawała w miejscu gdzie poruszał się pin. Marker już do mnie przyszedł, nie został wymieniony tylko spiłowany, na szczęście bolt został wymieniony. Za to pismo reklamacyjne odesłali i udali, że go nie było... Dziadostwo a nie poważna firma. Sprężynkę już wymieniłem i faktycznie oryginalna była bardzo twarda co mogło powodować przedwczesne wymiany baterii. W niedzielę markera przetestuję, zastanawiam się tylko nad jednym... Czym różni się tryb PSP od Millenium? Wydaje mi się, że na PSP marker szybciej wyrzuca kuleczki, a powinno być chyba odwrotnie.
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 8 z 10

Skocz do: