Mr1 czy Mr2 R
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zychu02

Staż (od roku): 2007

PostWysłany: Sro Paź 10 2007 14:59    Temat postu: Mr1 czy Mr2 R Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiem... pewnie zaraz bedzie poczytaj forum.. a wiec czytam od kilku dni i takiego pytania jeszcze nie bylo :) w pewnym skelpie na K jest Mr1 za 499..z gwarancja i Mr2 Refabrykowany bez gwarancji ofc za 539zl... podoba mi sie bardziej mr2 ale boje sie ze jak sie cos zespuje to mam 540 zeta w bloto bo gwarancji nie mam.. co Wy byscie zrobili na moim miejscu.. tipka 98c nie chce ;P
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Bazyl

Drużyna: Silesia United

PostWysłany: Sro Paź 10 2007 15:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mr1 na poczatek, a potem cos z prawdziwym selenoidem.
do góry
seno

Drużyna: Air Paintball

PostWysłany: Sro Paź 10 2007 15:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mr1 to bardzo dobra alternatywa dla typka 98c. Jest on moim pierwszym markerem i myśle ze nawet kupując nastepny to go sobie zostawie.
do góry
omg

PostWysłany: Sro Paź 10 2007 15:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rowniez mam MR1 - polecam :D Wszystko wykonane jest z bardzo dobrych materialow. Aluminiowy bolt i reszta elementow. Mysle ze decyzja zalezy od sposobu gry - oszczedzasz na kulkach?
do góry
Zychu02

PostWysłany: Sro Paź 10 2007 16:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

coraz bardziej skladam sie do MR2... i tak full auto to nie dla mnie na poczatek po trzeba miec elektro-spluczke z dobrym dociskiem bo loader nie nadarzy wrzucac kulek i sie kisiel zrobi ;]
do góry
lucja

PostWysłany: Sro Paź 10 2007 16:39    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja rowniez polecilbym Ci mr1. gralem nim i ogolnie bylem zadowolony. na mr2 szkoda kasy. lepiej dolozyc troszke i kupic naprawde dobry marker. polecam Ci koksa :D
do góry
Zychu02

PostWysłany: Sro Paź 10 2007 17:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kasa jest porownywalna.. 30 zl :)
do góry
lucja

PostWysłany: Sro Paź 10 2007 18:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak szczerze to skoro juz koniecznie chcesz taki sprzet to poszukaj refabrykowanego mr1. ja za swojego dalem 280 zl w pure-paintball. 500 zl za mr1 na pewno bym nie dal.
do góry
enigma

PostWysłany: Sro Paź 10 2007 21:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lucja napisał:
tak szczerze to skoro juz koniecznie chcesz taki sprzet to poszukaj refabrykowanego mr1. ja za swojego dalem 280 zl w pure-paintball. 500 zl za mr1 na pewno bym nie dal.

MR1 R na allegro 360 PLN
MR2 R w kansusie 540 PLN

Jesli MR1 to smialo mozesz wziac wersje R. Wszelkich napraw dokonasz sam w domu. Zreszta w nim naprawde malo rzeczy moze sie zepsuc.

A MR2 R? Bardzo ciekawa propozycja. Tania spluwa, elektryk. Troche osob na forum ma MR2 i jest z nich zadowolonych. Jak ja bym mial dylemat: nowe MR1 czy MR2 R - wybralbym oczywiscie MR2.
do góry
sanon[eU]

Drużyna: Moderator

PostWysłany: Sro Paź 10 2007 22:40    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mr1 = zero problemow typowy Marker mechaniczny.
Mr2 to praktycznie mr1 z e-gripem, czyli wcisnieta plytka z trzema trybami strzelania, wady sa takie ze musisz miec naprawde dobry podajnik, ja mialem evo2 i nie dawal rady, efekt to kisielek! srednio co 30 kulka sie rozmazywala. Jedyna alternatywa to MR3- ma juz oczy, co zapobiega scinaniu kulek.
do góry
Zychu02

PostWysłany: Sro Paź 10 2007 23:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na 90 % biore Mr2 r... powiedzcie mi jak to jest z wytrzymaloscia markera refabrykowanego... nie zepsuje mi sie po miesiacu ?
do góry
lucja

PostWysłany: Czw Paź 11 2007 5:39    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie powinien. refabrykowane to sprzety ktore z jakiegos powodu trafily z powrotem do producenta. zazwyczaj powodem byly wszelkiego rodzaju reklamacje ale nie tylko. sam mialem refabrykowanego mr1 i wygladal w srodku jak nowka. na bolcie nie bylo ani jednej ryski. wytrzymalosc bedzie taka sama jak nowego.
do góry
pbmike

Staż (od roku): 2006
Drużyna: Death Riders

PostWysłany: Czw Paź 11 2007 6:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Marker refabrykowany jest wycofany ze sprzedazy, przechodzi serwis u producenta i trafia ponownie do sprzedazy. Prawnie jest wymagane zeby byl oznaczony jako R, bo nowy to nowy. Czesto markery R sa lepsze od nowych.

Sam mam MR1 R i jakos narazie wszystko gra.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Bazyl

Drużyna: Silesia United

PostWysłany: Czw Paź 11 2007 9:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

R-ki sa lepsze od nowych bo 2 razy przegladane przez producenta ;]
do góry
Zychu02

PostWysłany: Czw Paź 11 2007 10:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czytalem duzo postow na temat MR2.. i jak kupie go.. za zamawiam w pon.. pogram nim troche to zrobie takie obszerne INFO o tym markerze.. dla potomych :).. no i ofc dam znac jak mi sie nim gra :)
do góry
Zychu02

PostWysłany: Czw Paź 11 2007 12:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

FAK ! no i nowy problem wyskoczyl... Czy jest sens kupowac MR2 ktora jest elektro gdzie nie bede mogl uzywac Burst i FUll auto bez VLocity bo bedzie ciac kulki... czyli kupuje mr2 i mam go tylko z Semi.. a jak chce sie bawic w Burst i full auto to spluczka VLocity ktora kosztuje cene mr2 r :) czyli 500.. czyzby moj plan z Mr2 legł w gruzach ?? :(
do góry
Zychu02

PostWysłany: Czw Paź 11 2007 13:05    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.totalpaintballgear.com/products/qloader-adaptor-for-spyder-mr2-mr3.html
moze to pomoze ??
do góry
[BPV] g0trek

Staż (od roku): 2006
Drużyna: BPV

PostWysłany: Czw Paź 11 2007 13:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A Ty wiesz ile kosztuje qloader ? :D :D :D
To co pokazales to jest tylko adapter, ktory umozliwia zamontowanie go w MR2, a sam magazynek jest dosyc drogi, a jak dobrze rozumiem to chcesz wydac jak najmniej kasy.
do góry
roki

Staż (od roku): 2004
Drużyna: Wściekłe Psy

PostWysłany: Czw Paź 11 2007 13:32    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja kupiłem MR2R i mimo że mam elektrospłuczke
nie używam AUTO i BURST dlaczego??
Bo jest zepsuty :(
do góry
Zychu02

PostWysłany: Czw Paź 11 2007 13:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak to jest zepsuty ??
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: