Spyder MR5
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tokarski86

PostWysłany: Wto Mar 10 2015 9:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Panowie wiem że temat wiekowy ale zastanawiam sie nad kupnem Mr 5 i tu pytanie ,czy posiada oczy , jak wygląda baldent w nim i jak się sprawuje wężyk
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
hiubi956

Staż (od roku): 2012
Drużyna: Zbóje Świętokrzyskie

PostWysłany: Sob Gru 26 2015 23:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam E-Mr5 Nie ma oczu bal dent jest zamontowany w lufie delikatnie wystający metalowy jak będę miał czas to pstryknę foto mam go już ponad Rok i żadnego problemu nie mam Każdorazowo po grze dokładnie rozbierany i czyszczony oraz smarowany Szczerze moge go polecić zwłaszcza dla samego DLS ale kupuj Tiberius First Strike bo te Scrab Arms co są na rynku nie są dobre zacinają się w Magazynku i Krzywią a do tego mają malutką kulkę tylko na Przodzie reszta sam Plastik
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: