Spayder Mr 100

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mariio79

Drużyna: brak

PostWysłany: Wto Lut 10 2015 22:00    Temat postu: Spayder Mr 100 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam .zastanawiam się nad kupnem tego markera ale nigdzie niemogę znaleść opini graczy na jego temat.liczę na wasza pomoc.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
spitov

Staż (od roku): 2
Drużyna: Black Sheep Lubin

PostWysłany: Sro Lut 11 2015 1:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem ja znalazlem
https://www.youtube.com/watch?v=qcclNUXeWwM
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
mariio79

PostWysłany: Sro Lut 11 2015 7:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To akurat widziałem,tylko problem polega natym ze z angilskim jestem na bakier.moż wypowie się użytkownik tego markera?
do góry
arturdziki90

Staż (od roku): 2010
Drużyna: Rebels/RPT/PSI/Husaria/DARK ANGELS

PostWysłany: Sro Lut 11 2015 8:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://paintball.info.pl/sprzet/1/6/ns/1712/
tu masz jedną opinię na temat tego markera
do góry
BRAV

Staż (od roku): 2007
Drużyna: JWP BRAV

PostWysłany: Sro Lut 11 2015 9:23    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam ich 20 są nie zawodne mało powietrza jestem zadowolony dodatkowo marker mozna na kolanie w trakcie gry prze serwisować bo jest banalny dodatkowo fajnie wyglada
często na girkach chłopaką jak padają klamy łapią za to i mówią że gra sie fajnie i kulek nie idzie tyle
w razie pytań pisz
do góry
mariio79

PostWysłany: Sro Lut 11 2015 18:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za odpowiedz.oto mi chodzilo .teraz tylko uzbierac na zestaw zostało.pozdrawiam all
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: