Co kupić?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Denek PL

PostWysłany: Wto Cze 10 2014 20:56    Temat postu: Co kupić? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam jakiś czas temu spodobała mi się gra paintball i zastanawiałem się jaki marker kupić i właśnie w tej kwestii chciałem się poradzić. Jaki marker lub zestaw kupić na początek tak do 500 zł?
Mam tu kilka propozycji:
Spyder Sonix
Tippmann 98
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
owz

Staż (od roku): 2011
Drużyna: No Excuses Poznań

PostWysłany: Wto Cze 10 2014 20:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Było z milion razy.

http://paintball.info.pl/google/?search=marker%20na%20pocz%C4%85tek
do góry
Dupasalata

PostWysłany: Wto Cze 10 2014 21:00    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nic z wyzej wymienionych.. Nlepiej uzywany marker, ewentualnie lepiej sobie dolozyc troche pieniedzy i kupic cos lepszego.. Tp 98, albo spyder sonixa kupisz i bedziesz chcial sprzedac po miesiacu.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Denek PL

PostWysłany: Wto Cze 10 2014 21:13    Temat postu: Co kupić? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobra pomyślę, na pewno używka to już wiem no i trochę pogrzebię i poszukam coś odpowiedniego :)
do góry
baryla

Staż (od roku): 2008
Drużyna: ADHD Paintball Mielec Crew

PostWysłany: Wto Cze 10 2014 21:20    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Denek. Znajdź ludzi z twojej okolicy którzy już grają (z kimś przecież będziesz musiał grać). I doradź się ich. Takie podejście do sprawy pozwoli ci się ustrzec wielu błędów i wydatków.
do góry
szary

Staż (od roku): 2005

PostWysłany: Wto Cze 10 2014 21:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://paintball.info.pl/forum/viewtopic.php?f=4&p=798282#798282
do góry
Denek PL

PostWysłany: Sro Cze 11 2014 7:22    Temat postu: Co kupić? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobra rozumiem ale bardziej chciałbym coś żeby wymienić jakiś dobry marker(zestaw) do 500zł. I wytłumaczyć dlaczego akurat ten.
do góry
Borys_riot

Staż (od roku): 1999
Drużyna: Emeryt style :D

PostWysłany: Sro Cze 11 2014 7:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kup, jakiegoś używanego Vibe'a w zestawie, (może być inny marker SmarParts's/GOG'a, czyli np ion), ale 500 zł ci nie starczy.
Róznica po dołożeniu 200 zł będzie bardzo bardzo duża.
do góry
E.M.O.

Drużyna: HSS, Ghosts Podhale

PostWysłany: Sro Cze 11 2014 9:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kup rower
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
szary

PostWysłany: Sro Cze 11 2014 12:28    Temat postu: Re: Co kupić? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Denek PL napisał:
Dobra rozumiem ale bardziej chciałbym coś żeby wymienić jakiś dobry marker(zestaw) do 500zł. I wytłumaczyć dlaczego akurat ten.

wątpię, że rozumiesz.

Bo jak na razie wygląda to na kolejny post z kategorii "zróbcie wszystko za mnie i napiszcie mi tak, żebym wiedział"

Wszystkie niezbędne informacje dostałeś na tacy, a ich ogarnięcie leży już w twoich kompetencjach.

Przede wszystkim musisz zdecydować, co chcesz kupić (po to wkleiłem link do swojego posta). 500 zł za całość to bardzo mało. Ja wiem, że każdy by chciał, a z perspektywy nastolatka,czy kim tam jesteś, 500 zł to może być dużo, ale sprzęt paintballowy jednak trochę kosztuje. Sama maska to wydatek 200-400 zł, a róznica między tanim G* za 95 zł, a dobrą maską klasy turniejowej jest ogromna.
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: