Spyder Victor jaką mambe kupic

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zalek92

PostWysłany: Wto Lis 26 2013 17:51    Temat postu: Spyder Victor jaką mambe kupic Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie , jestem maksymalnie poczatkującym graczem od znajomego dostałem na start markera Spyder Victor , problem w tym że zgubił do niej tzn "mambe" ? niewiem czy dobrze pisze chciałbym ją dokupić , prosiłbym o podanie jaka mamba bedzie pasowac do markera i czy jest roznica czy podpinam hp czy co2 ? chodzi mi o przewody itp pozdrawiam
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
szpadliszi

Drużyna: DOP/AłaAła

PostWysłany: Wto Lis 26 2013 17:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o różnicach miedzy co2 a hp poczytaj w dziale systemy CO2/HP

a mambę odpuść, tym bardziej do Victor'a, butle wkręca się bezpośrednio do markera , co jest dużo wygodniejsze
do góry
zalek92

PostWysłany: Wto Lis 26 2013 18:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mówiąc o różnicy miedzy co2 a hp chodziło mi oto czy obydwie butle moge podpiąc do markera bez zadnych przeróbek ?
do góry
szpadliszi

Drużyna: DOP/AłaAła

PostWysłany: Wto Lis 26 2013 18:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

poczytaj wskazany dział, wszystkiego dowiesz się sam i będziesz wiedział na przyszłość
do góry
zalek92

PostWysłany: Wto Lis 26 2013 18:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Super dziękuję za pomoc :)
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: