Jaki to marker?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kr1st0

Staż (od roku): 2008
Drużyna: JWP Brav Kielce, ******************** ZBÓJE ŚWIĘTOKRZYSKIE ********************

PostWysłany: Sro Maj 16 2012 22:25    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przyjrzyj się tej animacji. To schemat działania Spydera. Porównaj sobie animację ze schematem, który ci wrzuciłem wcześniej i przeczytaj dokładnie mojego poprzedniego posta o częściach. Sprawdź jeszcze raz sprężyny (nie patrz na to, że są nowe), może jakaś jest za bardzo ściśnięta lub rozciągnięta? Nie spałem od 36 godzin (otwarcie Galerii Korona w Kielcach), więc nie mam teraz weny na tłumaczenie.

pzdr, kris

PS. Idę spać...
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
matashi

Staż (od roku): 2011
Drużyna: Parchy Paintball Team

PostWysłany: Pią Mar 29 2013 19:32    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

+ODGRZEWAM+
Witam :)
w końcu dowiedziałem się jaką orginalnie nazwę ma mój spajderek- jest to SPYDER SHUTTER :)
dzisiaj znalazłem do niego shemat w pdfce i dowiedziałem się że w każdym modelu spydera jaki posiadam brakuje mi części "striker spring guide" na schemacie oznaczony numerem 27. jak ktoś ma tą cześć proszę o zwymiarowanie albo pomoc w znalezieniu zamiennika.

ps. powodem 'pierdzenia' markera był uszkodzony oring 19A
podaję link do filmiku z rozwiązaniem problemu http://youtu.be/2EvOoIUYACg
do góry
[HSS] Jubszy

Staż (od roku): 2004
Drużyna: Jarheads, Magfed Poland, Bulwers

PostWysłany: Pią Mar 29 2013 20:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zrob z gwozdzia, nie moze byc za dlugi zeby hammer w niego nie walil.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
matashi

Drużyna: Parchy Paintball Team

PostWysłany: Pią Mar 29 2013 20:32    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

próbowałem z krokwioka ale nie wchdzi ;)
mam możliwość wytoczenia takiego 'bolca' i potrzebowałbym wymiary- zawsze to estetyka a nie później po polu chodzić i gwoździa szukać.
do góry
Kardyn

Staż (od roku): 2009
Drużyna: Renegaci

PostWysłany: Czw Paź 31 2013 16:04    Temat postu: Jaki to marker ??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie będę zakładał nowego tematu więc proszę o pomoc bo nie wiem jak to się nazywa , a mam i jest to super baza na przeróbki . Protem to na pewno nie jest :lol:
Gwint typu Spyder .

http://allegro.pl/show_item.php?item=3644383182

P.S. Jak ktoś ma taki w swojej zakurzonej szafie to chętnie odkupie strzelający egzemplarz . Oczywiście w rozsądnej cenie.
do góry
szary

Staż (od roku): 2005

PostWysłany: Czw Paź 31 2013 16:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wygląda jak Inferno

http://www.arrow-precision.co.uk/Infernos.html
do góry
Suseł

Drużyna: Hunters Team

PostWysłany: Czw Paź 31 2013 17:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To jest Inferno, mam taki sam, kupiony dokładnie w tym samym ccelu - jako baza do przeróbki :)
Niestety nie mogę dojść z nim do ładu, po strzale nie wraca na sear tylko pierdzi.
do góry
Kardyn

PostWysłany: Czw Paź 31 2013 18:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za pomoc .
Od dziś mój Inferniak zmienił się w coś typu Ala Winchester 8)
Jeszcze farba schnie więc fotek nie wrzucę :P
do góry
[HSS] Jubszy

Staż (od roku): 2004
Drużyna: Jarheads, Magfed Poland, Bulwers

PostWysłany: Czw Paź 31 2013 19:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Suseł napisał:
To jest Inferno, mam taki sam, kupiony dokładnie w tym samym ccelu - jako baza do przeróbki :)
Niestety nie mogę dojść z nim do ładu, po strzale nie wraca na sear tylko pierdzi.

Inferno na HP musi mieć inny zestaw sprężyn. Trzeba się pobawić.
Ja też kupiłem jako bazę do przeróbek, a'la steampunk :)
do góry
Kardyn

PostWysłany: Pią Lis 01 2013 15:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Stare Inferno Ala Winchester w wersji Classic . Dźwignia ruchoma , zastępuje gripa . Działa tylko po podłączeniu mamby w ukrytego Fill Nippa . Strzela lepiej niż nie jeden nowy mechanik.

http://zapodaj.net/807e92c509387.jpg.html

http://zapodaj.net/fd2678f37a77b.jpg.html

Wersja Special miała być cała niklowana z grawerunkiem , a drewno gatunkowe typu orzech włoski .
Do powieszenia na ścianę będzie w sam raz jak i odstraszenia niechcianych gości :D
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: