Co to " Ramp P" i " Ramp M" ??

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomcio

PostWysłany: Sob Cze 22 2013 22:06    Temat postu: Co to " Ramp P" i " Ramp M" ?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam !
Chce kupić nowy marker mianowicie Spyder Fenix . Kiedy studiowałem jego parametry :P zaciekawiły mnie tryby prowadzenia ognia " Ramp P" i " Ramp M" proszę aby ktoś mi wytłumaczył jak działają te dwa tryby ponieważ mam zerowe doświadczenie jeśli chodzi o elektropneumatyki .
Dziękujee ! :D
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
uksz

Drużyna: ESW

PostWysłany: Sob Cze 22 2013 22:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pewnie RAMP P to PSP a RAMP M to MILLENIUM
do góry
Tomcio

PostWysłany: Sob Cze 22 2013 22:43    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję ale czy mógłbyś mi wytłumaczyć czy te 2 tryby się różnią ?
Jak wcześniej wspominałem nie są mi znane takie terminy :)
do góry
Lengyel

Staż (od roku): 2004
Drużyna: H.O.R.D.A /MontyPintols

PostWysłany: Nie Cze 23 2013 4:00    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeden spełnia wymogi serii Millenium, drugi ligi PSP :-) A mówiąc po ludzku Millenium dopuszcza ramping podniesiony o wartość procentową (czyli klamot zap... o np. 40% szybciej) a PSP przechodzi w burst tak długo jak przekraczasz 5 bps czyli strzałow na sekundę.
To tak z grubsza, zależy od rocznika markera, w różnych latach były różne regulacje i Millenium i PSP, ale generalnie żaden z tych trybów nie wychodził poza 15.4 bps
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Tomcio

PostWysłany: Wto Cze 25 2013 19:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuje ! :D
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: