Spyder MR3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magnusS

Drużyna: M.A.G

PostWysłany: Pią Sie 14 2009 20:26    Temat postu: Spyder MR3 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chcę sobie sprawić Spyderka MR 3, czy ktoś ma jakieś doświadczenie. "Malarze" dajcie jakieś negatywy - pozytywy też.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
cierpik

Staż (od roku): 2008
Drużyna: buffalo soldier

PostWysłany: Sro Wrz 02 2009 22:43    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam .ja mam taki marker i jestem zadowolony oprócz paru mankamentów to
napszyklad ze kulki ścina na auto itd, ale kupilem elektryczną spluczke i jest ok . poczytaj na psi to cos znajdziesz onim wiadomości ,jest troche zabawy ale daje rade :) pozdrawiam .
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
wojtekgg [OUTSIDERS]

Staż (od roku): 2005
Drużyna: Outsiders

PostWysłany: Czw Paź 29 2009 17:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiem wszystko o MR3, napisz to pogadamy: wgg@o2.pl
do góry
M4tiBXL

PostWysłany: Czw Cze 06 2013 8:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
wiem ze post juz dosc wiekowy ale moze jeszcze ktos bedzie mogl mi pomoc!
Jestem swiezo upieczonym wlascicielem MR3'ki i chcialbym zapytac bardziej doswiadczonych kolegow jak tu wyglada sprawa z konserwacja (jakie smary, olejki najlepsze? jak czesto nalezy zagladac do niej, itd.). Do tej pory mialem tylko Tipka Bravo One gdzie takie zabiegi mozna robic sporadycznie od swieta ;-) czy w tym przypadku tez tak jest?

Z gory dzieki za pomoc!!!
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: