pytanie odnośnie Spydera Xtra 2012

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
chachul

PostWysłany: Sro Cze 05 2013 15:31    Temat postu: pytanie odnośnie Spydera Xtra 2012 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich forumowiczów.
Moje pytanie odnosi się do polskiej instrukcji obsługi tego markera ( czy taka jest ). Markera kupiłem na allegro w moim zdaniem cenie ok i teraz mam kilka zapytań.Butle posiadam CO2 jest nowa i nabita + plus rękawiczki i maska... sprzęt jest kompletny.
Pytanie mam następujące oprócz tej instrukcji chodzi i o ogólne informacje jak ustawić fps ( wiem jest tam imbus do tego ) jak konserwować sprzęt, jakie najlepiej kulki używać, w jaki sposób wymieniać butlę i jak odkręcić butlę kiedy jest jeszcze pełna... Jestem tu nowy i liczę na pomocne komentarze
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Sh!v3

Staż (od roku): 2012
Drużyna: Assassins Kids

PostWysłany: Sro Cze 05 2013 15:39    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

-potrzebujesz urządzenia <chronometr> na którym pokazuje Ci prędkość wylotową kulki <nie może przekraczać 300fps> zrobisz to na pierwszej lepszej grze.
-konserwacje możesz znaleźć na yt - poszukaj
-kulki różne, ile chcesz wydać, gdzie grasz, czego wymagasz
-butle masz cały czas jedną, tylko ją napełniasz płynnym CO2
-poprostu ją odkręcasz jeśli nie masz pokrętła ON/OFF
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: