Spyder Imagine

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hardstyler

PostWysłany: Wto Lip 10 2012 14:03    Temat postu: Spyder Imagine Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Chciałbym sie dowiedziec cos wiecej o tym modelu. moze ktos ma taki i podzieli sie ze mna doświadczeniem. chciałbym sobie taki kupic na poczatek ale nie wiem czy jest to dobry zestaw....??
Czy moze jednak lepiej wziac Tippka.?
Z góry dzieki za pomoc;)
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
szary

Staż (od roku): 2005

PostWysłany: Wto Lip 10 2012 15:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jest to klamka bez przyszłości.
Jak się wciągniesz, to na 100% zmienisz klamkę, więc IMO najbardziej sensownym wyborem jest coś, czym będziesz mógł grać długo.

Dlatego polecam ci wziąć klasyka - Tipman 98, A5 (jak zaczynałem, to a5 był szczytem marzeń leśnych graczy), albo cocker (klamka zdecydowanie nie jest "user-friendly", ale ma tą zaletę, że da się z niej zrobić pompkę), którym będziesz mógł grać na komercji, bo nawet jak dojdziesz do etapu DM/Ego/Geo, to gra 15 bps przeciwko komercji jest średnio fajna, wiec zawsze będziesz miał coś, co można zabrać na gry otwarte i jednocześnie nie "przeginać".
do góry
Tonnrud

Staż (od roku): :-)

PostWysłany: Wto Lip 10 2012 15:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szary napisał:
jest to klamka bez przyszłości.
Jak się wciągniesz, to na 100% zmienisz klamkę, więc IMO najbardziej sensownym wyborem jest coś, czym będziesz mógł grać długo.

Pozwolil bym sie nie zgodzic - spyder image w prywatnych rekach bije na glowe kazdego T98 jak i A5 tak pod wzgledem szybkostrzelnosci , obslugi , wagi , wielkosci jak i celnosci - no i jest to marker ktory nie bedziesz musial szybko zmieniac na cos lepszego/szybszego co niestety czeka Cie przy wyborze T98

ps - polecanie cockera jako pierwsza klamke jest ze tak powiem LEKKIM przegieciem - to tak jakby na kurs prawo jazdy przyjechac czolgiem i liczyc ze sie uda przejechac caly tor cudem :)

ps 2

To moje subiektywne odczucie i mozna sie z nim nie zgadzac :)
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
[HSS] Jubszy

Staż (od roku): 2004
Drużyna: Jarheads, Magfed Poland, Bulwers

PostWysłany: Wto Lip 10 2012 16:39    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tonnrud napisał:
Pozwolil bym sie nie zgodzic - spyder image w prywatnych rekach bije na glowe kazdego T98 jak i A5 tak pod wzgledem szybkostrzelnosci , obslugi , wagi , wielkosci jak i celnosci

Tonnrud, zapomniałeś jeszcze dodać jakość wykonania, zużycie gazu i cenę:)

Przekonałem się do Spyderów empirycznie, zwłaszcza nowsze modele wciągają Tipki i BTki nosem.
Co do cockera, seria Trilogy też jest do rzeczy na początek.

To moje słuszne odczucie i nie można się z nim nie zgadzać, bo jest moje i słuszne;P
do góry
szary

PostWysłany: Wto Lip 10 2012 17:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mnie raczej chodziło o to, że spyder nigdy ni będzie "docelową" klamką, a takiego tipka można sobie zostawić na gry z komercją (z drugiej strony można też zostawić spydera), chociaż tipki mają pod tym względem nieco większy "appeal", niż pajączki.
do góry
Pchelka

Drużyna: brak

PostWysłany: Pią Lip 13 2012 11:59    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dołączę się do tematu. Czy jest to klamka warta kupna. Znalazłem ofertę 300-400 zł. Klamka + gratisy typu maska loader(gravitacyjny) gratisy sa malo interesujace bo posiadam swoje. Chodzi mi głównie o klamke. Czy jest warta tej ceny, czy jest awaryjna, narazie strzelamy się w lesie, jakieś stare budyneczki. Nie ma wypadów na balony ale pewnie będą za jakiś czas. Czy będzie to marker dobry do gry na balonach?. Jak z celnością, z użyciem hp/co, częściami do markera(m.in lufa, bo wydaje się trochę przykrótka, no i oczywiście o-ringi itp.)
do góry
Tonnrud

PostWysłany: Pią Lip 13 2012 12:11    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Marker dobry na poczatek ale nie spodziewaj sie cudow - nie ta klasa sprzetu . Na las , budynki i poczatkowe balony nada sie jaknajbardziej ale za niedlugo zaczniesz czuc niedosyt :)
Celnosc przyzwoita , mozna grac tak na co2 jak i hp z zadowalajaca wydajnoscia , lufa lepsza poprawi osiagi ale cudow tez nie bedzie .
Cala reszte proponuje doczytac na forum :)
do góry
Pchelka

PostWysłany: Pią Lip 13 2012 13:36    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wlasnie przegladalem forum, nie wiele znalazlem akurat o tym modelu. Jakos byl tak srednio opisywany w tematach. W wielu wlasnie czytalem ze bedzie sie szybko zmienialo na inny. Ale co z wadliwoscia i dostepnoscia czesci ? Czy oplaca sie kupic go za 300-400 zl ? zapakowany w pudelku, niby nowka.
do góry
[HSS] Jubszy

Staż (od roku): 2004
Drużyna: Jarheads, Magfed Poland, Bulwers

PostWysłany: Pią Lip 13 2012 13:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sklep na K ma trochę części i upów do Spyderów. Za 300-400 pln alternatywą jest Tipek, patrz jak wyżej.
do góry
Tonnrud

PostWysłany: Pią Lip 13 2012 13:43    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pchelka napisał:
Wlasnie przegladalem forum, nie wiele znalazlem akurat o tym modelu. Jakos byl tak srednio opisywany w tematach. W wielu wlasnie czytalem ze bedzie sie szybko zmienialo na inny. Ale co z wadliwoscia i dostepnoscia czesci ? Czy oplaca sie kupic go za 300-400 zl ? zapakowany w pudelku, niby nowka.

i teraz oczekujesz ze na forum znajdziesz odpowiedz na pytanie w jakim stanie ktos sprzedaje ci marker w pudelku i jak dobrze ci posluzy czy co bo nie ogarniam :)
do góry
Dopalacz

PostWysłany: Pią Lip 13 2012 14:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja miałm Spydera ACS, a dodatkowo egrip CAMD 2.0 i... no można było nim grać. Szału nie ma, ale kulki wyrzuca, wygląda fajnie, ale dosyć ciężki. Piszesz, że 300-400 zł, w ogłoszeniach jest teraz jajon z upami i do tego jajkiem za 500zł, przy takiej okazji, kupowanie spydera to nieporozumienie, w innym przypadku, warto się zastanowić.

(Coby wyjaśnić -Spyder ACS to teoretycznie najbardziej zaawansowany marker Kingmanna, choć i tak bardziej przypominał w budowie malucha, niż ferrari...)
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Pchelka

PostWysłany: Pią Lip 13 2012 17:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tonnrud napisał:
Pchelka napisał:

i teraz oczekujesz ze na forum znajdziesz odpowiedz na pytanie w jakim stanie ktos sprzedaje ci marker w pudelku i jak dobrze ci posluzy czy co bo nie ogarniam :)

Nie to raczej głupie oczekiwać takich rzeczy:P. Cenę napisałem byście doradzili czy warto kupić teoretycznie nowego spydera za tą kwotę. I osobne pytanie czy sprzęt jest wadliwy i jak z dostępnością części w razie awarii.

Dzieki za info dopalacz ;)
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: