Spider E99 Avant

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Guri

Staż (od roku): 2011
Drużyna: Flara Unt ******************** ZBÓJE ŚWIĘTOKRZYSKIE ********************

PostWysłany: Czw Sty 12 2012 16:00    Temat postu: Spider E99 Avant Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Mam zasadnicze pytanie.
czy wymienionego w temacie Spidera mozna programowac ? Bo mam mały problem. ustawiam na tryb auto naciskam na spust wypluje jedna kulke i sie sam przelanacza no zwykly tryb semi. widze to poprzez diody swiecace. bez butli bez kibla gdy ustawiam auto i naciskam na spus oddaje tak jak by kilka strzalow trwajacych raptem sekunde dwie i przelancza sie na semi. Nie wiem moze ktos mial stycznosc z tym i pomoze. cale gogle przeszukalem i nie moge znalesc.
Z Góry dziekuje za pomoc.
Guri
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
kr1st0

Staż (od roku): 2008
Drużyna: JWP Brav Kielce, ******************** ZBÓJE ŚWIĘTOKRZYSKIE ********************

PostWysłany: Czw Sty 12 2012 16:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.spyder.tv/section/support/manuals/spyder_e99_avant.pdf

Blokadę turniejową wyłączyłeś?

pzdr, kris
do góry
Guri

Staż (od roku): 2011
Drużyna: Flara Unt ******************** ZBÓJE ŚWIĘTOKRZYSKIE ********************

PostWysłany: Czw Sty 12 2012 17:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no jak bym jeszcze sie doczytal. to samo poza tym mam prawie w instrukcji obslugi
czemu tego nie ma po polsku :D
do góry
kr1st0

Staż (od roku): 2008
Drużyna: JWP Brav Kielce, ******************** ZBÓJE ŚWIĘTOKRZYSKIE ********************

PostWysłany: Sob Sty 14 2012 1:59    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jako, że jestem w świetnym nastroju, bo z Opatowa do Kielc "jechałem" CZTERY godziny, to postaram się napisać to w sposób jasny:

Za instrukcją:

MODE - tryb strzału(diody 5mm):
Niebieska - SEMI
Zielona - BURST-3 (seria 3 kulki)
Czerwona - FULL AUTO

ROF - Rate Of Fire - szybkostrzelność (diody 3mm):
Pomarańczowa - Low - niska
Biała - High - wysoka

Dla trybów Burst i Full można dowolnie zmieniać ROF (między High i Low) a dla Semi, ROF jest ustawiony na stałe na High (ok. 14 kul/sek) i nie można go zmienić.

Wszystkie ustawienia są kasowane po wyłączeniu i włączeniu markera.

Marker ma Blokadę turniejową, jak przystało na marker turniejowy (: . Jest to zworka na płytce, która po wyjęciu blokuje możliwość zmiany trybów na inny niż SEMI. Sprawdź, czy się nie poluzowała i dobrze zwiera, bo to może być przyczyna.

Rozumiem, że marker wyczyściłeś, naoliwiłeś i butla jest naładowana przynajmniej na 1000psi? Spydery to wysokociśnieniowce i poniżej 800psi lubią już sobie popierdywać. Dodatkowo do Spydera w komplecie jest aku 9,6V i ważne jest żeby był dobrze naładowany. Czasami (żeby nie powiedzieć, że często) winowajcą dziwnych zachowań markera jest właśnie albo słaba bateria, albo rozładowany akumulator. Zobacz, czy nie masz założonego aku 8,4V, bo Spydery są uczulone na to i mogą nie chcieć działać poprawnie na niższym napięciu.

Sprawdź też aż DWA oringi na bolcie i JEDEN na strikerze, czy są całe. To są różna wielkości i nie można ich ze sobą zamieniać ani zastępować oringiem np. z butli (choć o ile dobrze pamiętam, to za któryś właśnie pasuje). Obejrzyj też sam striker i sear, czy nie są wyrobione, zobacz, czy sprężyny są na swoim miejscu i czy nie są za bardzo wyciągnięte.

Tyle. Idę spać, bo mam wszystko w du....żym poważaniu. Dziękuję i pozdrawiam.

pzdr, kris

PS. RTFM - angielska język nie być trudna język.
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: