Czy marker KIngman VS3 posiada SOLENOID???

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ciborek

Staż (od roku): 2008
Drużyna: nexxteam

PostWysłany: Nie Maj 25 2008 20:23    Temat postu: Czy marker KIngman VS3 posiada SOLENOID??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam zamiar kupić spaiderka VS 3, SOLENOID i nigdzie nie pisze ze ten marker posiada, ale moim zdaniem chyba ma??i prosze o opinie,jak się sprawuje i jakie mam wady tego sprzętu??Wszystkim dziękuje z inforamcje:)
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Pimple

Drużyna: RangeR

PostWysłany: Nie Maj 25 2008 20:36    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Krótko: NIE KUPUJ. Miałem, 2 razy pograłem, oddałem. Jak myślisz? Dlaczego? Bo się zepsuł. A kingman nie odesłał tylko zwrócił kasę. Wszystko byłoby okey gdyby nie 1,5 miesiąca w plecy jeśli chodzi o PB. Kup sobie zamiast vs3: ION'a albo PMR. Jeśli Cię stać i jesteś w stanie dołożyć trochę $$$ to zakup PM7 - idealna klamka jak dla mnie... Z vs3 w ogóle się nie baw chyba, że na prawdę masz stalowe nerwy ;).
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
raguel

Staż (od roku): 2007

PostWysłany: Nie Maj 25 2008 21:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A może dostałeś felerny egzemplarz. Nie uogólniaj więc, bo ja np. znam mnóstwo przypadków gdzie spieprzone były właśnie ION'y (kumplowy 3 razy odwiedzał serwis zanim zaczął strzelać) albo PMR (a te to dopiero mają tendencję do pieprzenia się i trzeba być z nimi naprawdę bardzo delikatnym). Oprócz twojego nie słyszałem za to o żadnym przypadku niedziałania Spyderów.

Z tego co wiem, ale pewien nie jestem (tak 80%), to VS3 solenoidu nie ma.
do góry
sonic

Staż (od roku): 2004
Drużyna: Częstochowska Piechota Paintballowa // PB Lovers

PostWysłany: Nie Maj 25 2008 22:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja również obstawiam że go nie posiada;) to jest elektroramka z elektromagnesem który porusza "pinem" zwalniając bolt imho.
kiedyś jeszcze czytałem o tym markerze sporo ale teraz już nie pamiętam dobrze więc pewien swego nie jestem. Przedmówca miał to mógł napisać.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
vikeor

Staż (od roku): 2006

PostWysłany: Nie Maj 25 2008 22:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kingman = jedna wielka wada
do góry
...

Drużyna: Armia Południe

PostWysłany: Pon Maj 26 2008 12:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma solenoidu na 100% Jeśli chcesz kupić coś podobnego w podobnej cenie to popatrz na Dangerous Power F7- to taka bardzo ulepszona wersja spydera:)
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: