Spyder Rodeo problem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
__kikers18__

Staż (od roku): 2008
Drużyna: PAINTKILLERS

PostWysłany: Nie Lut 24 2008 23:29    Temat postu: Spyder Rodeo problem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam mam takie pytanie marker strzela tak jakby sie konczylo powietrzxe w butli a butla jest pelna i na dodatek powietrze ucieka lufą co robic??
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
talent

Staż (od roku): 2007
Drużyna: CPP

PostWysłany: Nie Lut 24 2008 23:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

__kikers18__ napisał:
strzela tak jakby sie konczylo powietrzxe w butli

tzn bolt musisz znowu naciagac, czy kulki slabo wylatuja czy jak? ja mam problem z tym pierwszym i to moze byc wina hamera
do góry
__kikers18__

PostWysłany: Pon Lut 25 2008 0:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to pierwsze juz zrobilem a co z tym ze powietrze mi lufą ucieka??
do góry
sonic

Staż (od roku): 2004
Drużyna: Częstochowska Piechota Paintballowa // PB Lovers

PostWysłany: Pon Lut 25 2008 9:36    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak już zrobiłeś to być Talentowi powiedział jak skoro ma ten sam problem:) Sam oczekujesz pomocy więc możesz dać ją też innym:P

uszczelki sprawdzałeś? smarowałeś/oliwiłeś?
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Pawłon [Falkon]

PostWysłany: Pon Lut 25 2008 10:32    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sprężyna dociskająca grzybek przed zaworem może być za słaba, i nie zamyka go do końca. Może tam być jakiś paproch i blokuje grzybek. Wykręć tą śrubkę przed front gripem, wyjmij sprężynkę, grzybek i wyczyść je. Rozciągnij trochę sprężynę i złóż spowrotem.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
gruchciu

Staż (od roku): 2003
Drużyna: yamakasi

PostWysłany: Pon Lut 25 2008 11:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

99 przypadków na 100 jesli marker strzela tak jakby kończyło sie powietrze jest to że bolt jest nienasmarowany i ma za ciężko żeby wrócić i zaczepic się o zapadke
do góry
gruchciu

PostWysłany: Pon Lut 25 2008 11:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

talent jesli widzisz jakies widoczne wytracie to tez ono moze byc przyczyna, co do syczenia to kiedys musiałem wymienic grzybek
do góry
__kikers18__

PostWysłany: Pon Lut 25 2008 11:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ile kosztuje taki grzybek i gdzie go moge kupic??
bo to chyba to bo wszystkie oringi w stanie idealnym i sprezyny tez
do góry
Pawłon [Falkon]

PostWysłany: Pon Lut 25 2008 11:59    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W większości sklepów pb powinni mieć.
np tu.http://www.propaintball.pl/grzybek-zaworu-iconspyder-p-106.html [reklama off]
Rozciągnięcie sprężyny też nic nie dało (tej przed grzybkiem)? Stary masz ten marker? Może zawór się wyrobił. Kropnij na niego trochę olejku. Jak nie pomoże to wybij bolec (ten z boku) który go trzyma i wyjmij. Chyba że nowy masz ten marker to na gwarancję oddaj. Syczenie w większości przypadków to wina zaworu lub grzybka.
do góry
gruchciu

PostWysłany: Wto Lut 26 2008 8:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.kansus.pl/product_info.php?cPath=2_28&products_id=944

Z tego co pamiętam bo to było dawno, to ten plastik wyglądał tak jak powyżej. Najlepiej zadzwon do sklepu oni znają się na rzeczy
do góry
__kikers18__

PostWysłany: Wto Mar 04 2008 0:25    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ic o z tym plastikiem bo mam go??
do góry
gruchciu

PostWysłany: Wto Mar 04 2008 11:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

trzeba go wymienić
do góry
__kikers18__

PostWysłany: Czw Mar 06 2008 0:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiem co jest jest nie tak tzn jaka czesc markera za to odpowiada
ale nie wiem co z tym zrobic ta częsc nazywa sie valve body co jak przelozylem to z markera mojego kolegi to probrem sie skonczyl wlozylem moja czesc i dalej to samo co to moze byc??
do góry
Pawłon [Falkon]

PostWysłany: Czw Mar 06 2008 1:05    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wyjmij je, wyczyść marker w środku dokładnie, umyj zawór, nasmaruj oringi na nim. Pokombinuj coś ;) A w porównaniu z zaworem kolegi widać jakąś różnice gołym okiem? (rysy, wytarcie)- Może już czas na niego, chociaż to mało prawdopodobne, chyba że miał wadę fabryczną. Na odległość trudno takie coś ocenić. Pozdrawiam
do góry
__kikers18__

PostWysłany: Czw Mar 06 2008 11:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

widac rysy na moim ale nie duze a gdzie moge to kupic ??
do góry
SzymonH

Staż (od roku): 2007
Drużyna: Kallaz

PostWysłany: Wto Mar 18 2008 0:05    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy przy skladaniu "do kupy" markera zainstalowałeś poprawnie zawód (valve body). Prawidłowo powinien on być włozony mniejszym otworem do środka, a większym na zewnątrz. Dokręć konkretnie grzybek to "trzpienia" (valve pin) zaworu. Czy kombinowałes cos ze sprężyną na zaworze ?

Wszystkie potrzebne instrukcje znajdziesz tu:

http://www.kingman.com/section/support/videos/videos.html
do góry
__kikers18__

PostWysłany: Wto Mar 18 2008 0:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wszystko jest zamontowane poprawnie jestem pewny na 1000% sprezyny tez sa tak jak powinny byc
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: