Spyder Xtra 07

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hulabula

PostWysłany: Sob Lut 02 2008 23:25    Temat postu: Spyder Xtra 07 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
W paintball gram bardzo krotko i ostatnio uslyszalem cos takiego jak rozroznienie markerow na wysoko i niskocisnieniowe. Mam pytanie czy Spyder Xtra 07 to wysoko czy niskocisnieniowy marker?

Przy okazji jakie sa najlepsze sposoby na chronienie szyi w paincie ;)

Pozdrawiam,
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Pawłon [Falkon]

PostWysłany: Nie Lut 03 2008 0:30    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Xtra jest wysoko ciśnieniowa, ze spyderów to nisko ciśnieniowe są chyba tylko vs2 i vs3.
Na szyję to zależy w czym ci wygodniej będzie, możesz kupić specjalny ochraniacz, możesz zrobić sobie ochraniacz z jakiejś gąbki, karimaty czegokolwie, albo obwiązywać się jakimś szalikiem albo arafatką. Ja noszę arafatkę, tylko można sie zgrzać przez nią. Ale wolę nosić- widziałem jak kolega dostał z bliska w okolice krtani, nie mógł chwilę oddychać i zamroczyło go.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
talent

Staż (od roku): 2007
Drużyna: CPP

PostWysłany: Nie Lut 03 2008 0:59    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

do speeda sa takie wymyslne chustki na glowe. mozesz sobie taka zrobic tylko dluzsza i powinna troche szyje ochronic. poza tym wysoki kolnierz i ten neck protector i bedzie spoko :)

co do obrazen, to na stronie czestochowskiej piechoty paintballowej w galerii jest zdjecie kolegi lamzika, ktory dostal zaraz pod krtania w ten dolek, ladny mial slad ;p ja tez kiedys dostalem od kolegi z druzyny z 3 metrow moze, pol centymetra od krtani, ale nie mialem problemow z oddychaniem ;p troche poszczypalo po zejsciu i mialem bardzooooo ladna malinke
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: