problem spider xtra prosze o pomoc

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pawlo1987

PostWysłany: Czw Sty 17 2008 7:44    Temat postu: problem spider xtra prosze o pomoc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam problem z markerem po nacisnieciu spustu powinien ni strzelic raz a takto mi strzela 3 razy ale puzniej nie odbija sie i musz go naciagac ponownie przetem jak raz naciagłem to idealnie było wszystko działało czyli jak raz nacisłem spust to raz mi strzelał i nie musiałem go naciagac ponownie a teraz to niewiem oco biega dlaczego strzela 3razy i leci 1 kulka i jeszcze musze go po nownie naciagac moze ktos mi pomoze pozdrawiam
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
kubsta

Staż (od roku): 2005

PostWysłany: Czw Sty 17 2008 9:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zapewne nie masz powietrza w butli.
do góry
Philippe

Drużyna: Hunters Crew

PostWysłany: Czw Sty 17 2008 11:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

obejrzyj stan uszczelki na hamerze
do góry
Menel

Staż (od roku): 2011

PostWysłany: Czw Sty 17 2008 12:11    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gaz - jeśli słychać tylko ciche mruknięcie i po każdym strzale trzeba przeładować - z twojego opisu jednak wychodzi na to że jest inaczej.

brud - piasek,farba,syf - przeczyść markera gdyż jest duża szansa że brud blokuje ruchome części i są problemu ze strzelaniem.

zawsze najlepiej zadzwonić do sklepu gdzie się kupiło i oni dokładnie opiszą co i jak. już nie mówię o tym iż gwarancja to obejmie zapewne więc do serwisu najlepiej zanieść.
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
ślim

Staż (od roku): 2007
Drużyna: Intoxicated

PostWysłany: Czw Sty 17 2008 15:32    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a rozkręcałeś markera przed tym zjawiskiem jeśli tak to przyczyny mogą być dwie
zle skręciłeś go lub za dużo smaru użyłeś
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: