Część do spydera pilota, gdzie można nabyć?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Żurek

PostWysłany: Czw Paź 11 2007 13:41    Temat postu: Część do spydera pilota, gdzie można nabyć? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Forum śledzę jakiś czas ale dopiero teraz coś napisze bo zmusiła mnie do tego sytuacja w jakiej się znalazłem ale po kolei. W painta gram od jakiegoś roku niestety czas mi rzadko ostatnio pozwalał i nic nie malowałem. Teraz i czas i chęci się znalazły. Na ostatniej grze zgubiłem coś takiego:

Szukałem po necie ale nigdzie nie mogę znaleźć info gdzie mogę coś takiego nabyć. Ma ktoś z Was może coś takiego na zbyci albo ma namiary gdzie można to zdobyć?? Jest jakiś serwis na terenie Polski? Tylko nie piszcie, że przed grą mogę sobie bolta gwoździem naciągnąć ;) . Za wszelką pomoc będę wielce wdzięczny.

Pozdrawiam
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
talent

Staż (od roku): 2007
Drużyna: CPP

PostWysłany: Czw Paź 11 2007 14:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ciezko ciezko... na wykresie tego markera ta czesc nawet nie jest nazwana ;] a ja nie wiem jak sie nazywa.

jedyne co moge polecic to forum spydera: http://www.spyder.tv/forums/index.php
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Żurek

PostWysłany: Czw Paź 11 2007 14:28    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W instrukcji ma nr. 173 i jest podpisana jako "top cocking knob".
do góry
talent

PostWysłany: Czw Paź 11 2007 14:36    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.spyder.tv/forums/showthread.php?t=12421&highlight=cocking+knob

edit: tadam http://www.sundragonpps.com/catalog/item/3373147/2940653.htm :P
do góry
Żurek

PostWysłany: Czw Paź 11 2007 14:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też to właśnie znalazłem, problem w tym że nic jeszcze nie ściągałem z zagranicy :( . Jak nic się w Polsce nie znajdzie trzeba będzie kombinować.
do góry
rogal [P]

Staż (od roku): 2000
Drużyna: http://www.pumper-nickel.net/

PostWysłany: Czw Paź 11 2007 15:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wez od kolegi i pojdz do tokarza :) njataniej i najszybciej :) a jak nie masz od kolegi to niech ci ktos suwmiarka zmierzy i przesle dane :)
poza tym w podanym watku dobrze mowia-pin jest ci potrzebny tylko do 1 przeladowania-mozesz to robic kluczem imbusowym albo innym kawalkiem preta :)
do góry
talent

PostWysłany: Czw Paź 11 2007 15:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Żurek napisał:
problem w tym że nic jeszcze nie ściągałem z zagranicy

od czegos trzeba zaczac ;p
a 5 dolcow to nie az tak duzo
do góry
tmmy

PostWysłany: Czw Paź 11 2007 15:32    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak bedziesz sciagal to wez mi 2 bo tez mi sie zlamal a i 1 na zapas sie przyda :)
do góry
Wojtek TEAM-B

Staż (od roku): 2004
Drużyna: TEAM-B

PostWysłany: Czw Paź 11 2007 18:11    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czesc,

zagadajcie do uzytkownika o nazwie Zychu02...w innym temacie twierdzil ze juz praktycznie w kazdym sklepie paintballowym dostanie sie czesci do spyderow ;)
zagadajcie a moze cos wam powie...co, gdzie.... :D

Pozdro
do góry
tmmy

PostWysłany: Czw Paź 11 2007 20:40    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja rozmawialem z hmm z 10 sklepami i nigdzie tego nie ma
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: