problem ze spyderem imagine 04

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arczi

Staż (od roku): 0,5

PostWysłany: Sro Sie 29 2007 9:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam ponownie. Chciałbym się dowiedzieć czy przełącznik rodzaju ognia z tyłu na gripie w tym typie jest aktywny bo u mnie nie. Wogóle nie reaguje na przełączanie. Jak przytrzymam włącznik to jedna dioda mruga i nic pozatym. Jak strzele serią to się zaswieca czerwona dioda. Ten marker ma podobno 3 rodzaje ognia u mnie jest tylko 1 bo przełącznik nie reaguje czyżby płytka była walnięta. Chłopaki pomóżcie
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Rafalloo

PostWysłany: Sob Wrz 08 2007 10:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sprawdz baterie.
Co do przełączenia ognia to musisz nacisnąć 2 razy. Długie przytrzymanie aż środek zacznie mrygać wcisnąć jeszcze raz dioda zmieni kolor i potem znowu przytrzymać, przełączenie na szybsze ful auto.
do góry
talent

Staż (od roku): 2007
Drużyna: CPP

PostWysłany: Sob Wrz 08 2007 10:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powinienes miec na gripie 6 diod; 3 wieksze i 3 mniejsze

duza niebieska- tryb pojedynczy
duza zolta - tryb potrojnego strzelania
duza czerwona - full auto

mala biala- (wlacza sie jak raz nacisniesz przycisk) powoduje ze mozesz zmieniac tryby strzelania. jak nacisniesz spust, to ta biala dioda gasnie
mala zolta- (zeby ja wlaczyc musisz przytrzymac przycisk, az mala biala doda zacznie mrugac, nacisnac raz aby sie przelaczylo na ta zolta, przytrzymac zeby zapamietalo) ona odpowiada za wolniejsze strzelanie przy trybie potrojnego strzelania i full auto
mala czerwona- ostrzega o slabej baterii.

i z tego co mowisz, to wlasnie wyglada na to ze bateria jest wyczerpana
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
hash

Staż (od roku): 2004
Drużyna: Confederates - CNF - Intoxicated

PostWysłany: Sob Wrz 08 2007 21:32    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niezły wypas, światełek tyle co w DM :), onegdaj miałem podobny twór ustawiany dipami, prosto i efektywnie:)
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
arczi

Staż (od roku): 0,5

PostWysłany: Nie Wrz 09 2007 12:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chłopaki znalazłem przyczynę nieprzełaczania sie przełącznika otóz brakowało zworki na dwóch wystających bolcach wyjmijcie a sami zobaczycie co się dzieje. Ta zworka to tzw. blokada turniejowa. Pozdrawiam i dzieki "talent" za fachową poradę dzięki tobie dowiedziałem się więcej o możliwościach spydera imagine 04
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> Kingman Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: